Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Арената на Магическите Гладиатори

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:12 am

Тук учените имат право да се предизвикват на дуели. Може да се организират шампионати или просто да се забавлявате. Или да разпердушините враговете си, далеч от очите на учителите.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4775
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue2/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (2/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 5:13 pm

Поведох Борис през предверието. Мъжът беше по-възрастен от мен, но сега приличаше на несигурно дете. Гъстите вежди на Борис се свиха нервно и ме помоли да му обясня какво става.
- Днес е първите два дуела от Турнира между Пикуик и Рейвънууд. Съжалявам че не можах да те подготвя добре, Борис, но се налага да излезеш да се биеш. За това ще очаквам от теб да се провалиш.
Върнете се в началото Go down
Борис Толстаф
Начинаещ
Начинаещ
Борис Толстаф


Брой мнения : 10
Points : 4626
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 5:20 pm

- Какво? - учудих се аз с плътен глас, - Как така? Аз съм твой ученик, не можеш да очакваш че ще се проваля от раз.
Почувствах се засегнат от недоверието на Гил. Вярно, не бях чул и един урок, но все пак... кого лъжех... не бях учил, а вече щях да играя срещу някой напреднал ученик от Пикуик. Раменете ми увиснаха
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4732
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:36 pm

Погледнах назад и видях Борис и Гил.
- Насам, момчета.
Двамата дойдоха с влачещи се крака.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4775
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue2/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (2/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:40 pm

- A, ето го и Сайръс - какво става!? - поздравих полу-джуджето. - Борис има дуел скоро. Трябва да сме готови.
Въздъхнах недолволно.
- За съжаление, той е единствения на разположение. Има най-много сила и талант от другите ми ученици. За това в първата битка между дивайнъри ще е между Борис... и някой от некадърниците на Пикуик.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:42 pm

*приближих се с мрачно изражение към тях*
- Първата битка ще е тук. Стормрейдж ще извади някой наистина могъщ за да спечели и изблъска нас на заден план.
*огледах се с надежда да намеря Мери; тя трябваше да присъства*
Върнете се в началото Go down
Борис Толстаф
Начинаещ
Начинаещ
Борис Толстаф


Брой мнения : 10
Points : 4626
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:49 pm

- Добър вечер, професори. - казах недоволно - С кого ще се бия?
Замислих се и се зачудих какво мога да направя. Бях труден случай,но само с метеорологичните си способности нямаше да успея да победя и дете.
За това предпочетох да науча първо нещо за противника.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:54 pm

- Името му ще бъде съобщено от директора. Всеки директор ще представи ученика си на другия и после получаваш възможност да избереш оръжие - жезъл, пръчка или оръжие. За това ти препоръчвам да вземеш някое оръжие и да го нарежеш на филийки, преди да те е напекъл с гръмотевици.*все пак и това беше добро предложение*
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4775
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue2/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (2/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:56 pm

- Ей, това е магически турнир, не мъгълско средновековно бойно поле. не можеш да очакваш от учениците ми да нарежат всеки, който им се изпречи на пътя! - възмутих се не на шега и аз.
- Добре, Борис, прави точно каквото ти казах. Ако с магия не постигнеш нищо, просто иди и го нокаутирай. Прегледах правилата, няма даже и следа от забрана на физически допир.
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4732
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 9:58 pm

- Не искам да бъда груб, но да не сте си загубили ума! - почти се развиках аз, - Който и да се изправи срещу Борис, той е вече печено месо! Приемете го, момчета, ние сме бита карта. В момента, когато Малфурион Стормрейдж е накарал Патрик да подпише... това е бил момента в който загубихме този турнир. Това е истината момчета, няма да ви лъжа.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4775
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue2/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (2/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:02 pm

- Може да окуражиш малко ученика ми, вместо да се цупиш като котенце с развалени зъби, Сайръс - скастрих го кисело, но не можех да отрека, че беше прав. Борис нямаше шанс, трябваше да стане както казваме ние. Само в бой с юмруци имапе надежда ученикът на Рейвънууд да успее.
- Ами твоя ученик? Когато Нолан Стормгейт излезе на Арената какво ще прави тогава? И на него не си преподавал повече, от колкото аз на Борис.
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4732
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:07 pm

- Прав си, Нолан е неподготвен, но той е Призовител. Неговия ред е едва в кръга на Призовителите. А Спиритическия ТУрнир е след елементалистическия, който едва започва. Надявам се да успея да го науча на едно -друго до тогава.
Посочих Нолан, мъжа който седеше в публиката, няколко места в ляво и надолу от нас.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5009
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:10 pm

Влязох в залата с един лист в ръка. Момчетата нещо спореха затова се усмихнах окуражително.
-Недейте така. Приличате на спаружени шушулки. По весело го карайте. Аз съм на 100% сигурна, че Борис ще победи. Не ме питайте от къде знам, но знам. Добре, имам и добра новина. Противникът му е начинаещ или така да се каже на по нисшо ниво от което мислехме, че ще са. Казва се Гилбърт Андерсен и е за първа година в Пикуик.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:11 pm

- Ще трябва да те разочаровам, Сайръс - казах недоволно, - Ще има смесени дуели. Ще излизат в последователност, избрана от директора, който ни е предизвикал, а това е Малфурион Стормрейдж. За съжаление той ще се опита да ни обърка, за да не можем да подготвим учениците си дори малко, и тотално да ни победи и унищожи.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4775
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue2/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (2/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:15 pm

Щом чух думите на Мери, камък ми падна от сърцето.
- Ох, сис, направо ме спаси. Начинаещ ученик, какво по-доборо от това! - почти подскачах от радосът и облекчение, - Ок, Борис, значи направи...
Погледнах дали другите не слушат и прошепнах в ухото на Борис:
- все пак го тресни един пър в челюста за да се смъкне. Нямаш достатъчно добра магия, която мога да те науча бързо.
Върнете се в началото Go down
Борис Толстаф
Начинаещ
Начинаещ
Борис Толстаф


Брой мнения : 10
Points : 4626
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:21 pm

- Добре професоре - промърморих в отговор, - Ще се опитам да си упражня лявото круше.
Седнах и зачаках, не исках да се появявам на арената преди да е станало време за дуела. Прецених, че този Гилбърт е някой не много обещавах ученик, както бях и аз. В противен случай нямаше да стане номера даже и с яко круше!
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5009
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:25 pm

Потупах момчето по гръба и се усмихнах.
-Борис отпусни се. Сигурна съм, че ще се справиш. Досега никога на такива дуели моите хора не са се проваляли и сега няма да се провалите. Имам вяра във вас и вашите способности. Учениците са като директора си, тъпи. Ъ, нищо не съм казала. Добре, но нали знаете, че само с приказки не се постига желаният успех. Размърдайте се, че нямам много време.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:30 pm

- Надявам се да си права, Мери - казах с тих глас, - А сигурна ли си, че е вярно? Имам предвид, дали Стормрейдж не те е излъгал, за Андерсън. Може да те е заблудил, за да ни прецака. Какво друго знаеш за този ученик. Дивайнър ли е или е учил и в друга насока?
Върнете се в началото Go down
Борис Толстаф
Начинаещ
Начинаещ
Борис Толстаф


Брой мнения : 10
Points : 4626
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:33 pm

Засмях се притеснено на думите на Архиканцлера, но внезапно се сетих с кого говоря и скочих на крака
- Аз... много успокоително, Архиканцлер. Надявам се че като тъпак, не е някой мускулест бик? Как изглежда противника ми?
Надявах се да ми го посочи в групата на Пикуик, които между впрочем се бяха замъкнали в противоположния край на Стадиона
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4775
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue2/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (2/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:34 pm

- Това няма значение - махнха с ръка - БОрис, просто го набий. Имампредвид... ти си руснак, убеден съм че си се бил по кръчмите още като малък.
Заасмях се нервно и се постарах да сменя темата за да успокоя ангелите на всички
- Значи ще има парти за Вси Светии скоро, а?
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4732
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:36 pm

- Надявам се да мине добре... - погледнах Дред подозрително, И се надявам че няма да се разпасаш безбожно Дред. Имаш навика да се увличаш в някой отношения. Особено ако прекалиш с пиването и почнеш да ухазваш някоя високопоставена дама.
Изсумтях недоволно и погледнах на страни.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:38 pm

- Това пък какво трябваше да означава - Погледанах недоволно Сайръс, - Имам предвид... да не си си загубил ума човече? Когаг си ме виждал да купонясвам и да се разпищолвам?
*намръщих се и погледнах към мери за подкрепа; джуджето ме погледана кисело и се опита да гледа някъде над напудрената перука на някаква преподавателка от Пикуик.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5009
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:45 pm

Пикуик се бяха промъкнали в залата разбира се с тях бяха няколко преподавателя и директора им. Г-н Андерсен беше нисичко, кльощаво момче с очила. Какво ли си мислеше онзи побъркан старец като ни пребутваше такива жалки индивиди. Момчето седеше в най-отдалеченият ъгъл и говореше с един от преподавателите. Сайръс се беше загледал в една от преподавателките и го сръчках да престане.
-Не я зяпай ще те омагьоса ако те забележи, Нарциса е малко особенна. За Хелоуин партито ще говорим по късно. Едва ли бихте искали Пикуик да ви се натресат и да провалят всичко.
Посочих им момчето и всички извъртяха глави към него.
-Това е Андерсен.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Борис Толстаф
Начинаещ
Начинаещ
Борис Толстаф


Брой мнения : 10
Points : 4626
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/0Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/0)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 10:58 pm

Погледнах момчето.
- Този ли? - учудих се аз, - Не мога да повярвам, професоре. Той прилича на абсолютен мухльо! Да не искаш да ми кажете, че Стормрейдж си е загубил акъла че да ме сбива с този русоляв мухльо!
беше си трудно че е толкова лесно.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5657
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Арената на Магическите Гладиатори Left_bar_bleue0/10Арената на Магическите Гладиатори Empty_bar_bleue  (0/10)

Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitimeСря Окт 26, 2011 11:03 pm

- Хайде, Борис - подканих го аз - Твоят мухлю е вече на позиция и ще избирате оръжия. Побързай и го победи преди да е станало прекалено късно и са да дисквалифицирали или нешо такова.
*побутнах го леко и той се втурна в оказаната посока; явно искаше да приключи с това веднъж за винаги; по един или друг начин*
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Арената на Магическите Гладиатори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената на Магическите Гладиатори   Арената на Магическите Гладиатори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Арената на Магическите Гладиатори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Старият Град :: Паркът на Еднорозите-
Идете на: