Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Пет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Пет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Пет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Нед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Сря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Вто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Вто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Чет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Чет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Юли 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Окт 31, 2017 9:13 am

Share | 

Прохода Савастаард

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Брой мнения : 604
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Прохода Савастаард    Съб Окт 01, 2011 7:09 am

Това е дива северна гора, където се смята, че живеят всевъзможни създания, предимно космати и доста диви. Понякога се събират на дребни шайки, но ловци от първичните раси (елфи, хора и джуджета) все още се занимават с траперство и ги държат страна от Нортгард.

Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 1:41 pm

*след половин ден поход, аз, Лин, Сайръс, Гил и малкото останали джуджета на Моридин; на брой със самия него бяах една 13; налвязохме в прохода; представляваше нещо като безкрайно дълъг канжон от лед; толкова дълъг, че изглеждаше едва ли не безкраен и праз, съвсем леко криволичещ между замръзналите скали*
*щом навлязохме вървяхме още време, докато нещо не привлече вниманието на всички ни; беше скала или нешо като маса направена от камък, на която се излежаваше някакво противно приличащо на коза създание;

Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Брой мнения : 66

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 1:47 pm

- Какво в името на Светлината небесна е това? - изтърсих високо и невнимателно, напълно забравяйки че чудовището може да ме чуе. И естествено то ме чу. Надигна бавно глава и се озъби свирепо.
- Кои сте вие, че смеете с мен да се месите, смъртни? И къде са тези, що трябваше да ми помогна в търсенето на меча, застрашителний единствен?
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Брой мнения : 103
Местожителство : Равенууд

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 1:57 pm

- Каква тегоба - звярът се надигна бавно и лениво от постелята си и ни изгледа бавно и злобно, сякаш му бяхме развалили съня, - Не казвате кои сте. С глопости ли ще ме занимава ваший род человеческий или сте случайно на мен попаднали във взорът?
- А то кой си? - попитах за да поддържам разговора и зада не остана по-назад
Създанието се ухили гадно и ме посочи с пръст:
- Аз съм Белфегор, Демонът на Мързела, Седми слуга на Арекмонд Велики, Губителя на надеждата. А вий сте магьосници от Гарвановата гора? Тогава моя гняв сетете и молете се за пощадата, що няма да ви дам!
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:00 pm

- Белфегор Мързеливия! - изревах и разперих ръце за да предпазя хората зад мен - ТОва е един от демоните на Аркемонд! Защитавайте се и ако неможете, бягайте назад!
*това създание беше могъщо, наистина много могъщо за да се сравнява с нас особено премръзнали, гладни и уморени.*

Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Брой мнения : 103
Местожителство : Равенууд

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:09 pm

- По дяволите! - изругах и извадих магическата си пръчка. Имах лоши спомени от последната битка с демони.
Джуджетата се спуснаха към стените за да потърсят укритие и по късно да изпълзят плътно до стената зад противника и да побягна. Белфегор само ги погледна мързеливо и отпуснато се надигна.
Помислих си че ако се влачи все така бавно, за светкавиците ще е повече от лесно да го докопат. Вдигнах пръчката високо над главата си.
Мълния се спусна и удари със все сила в камъка, на който лежеше демона. Да се проследи с очи светкавица е невъзможно. Но все пак, когато светкавицата удари, демонът не само че не беше там, ами и вече стоеше пред мен и ме гледаше с кисело изражение на козешката си глава:
- Аз съм Белфегор Мързеливий - обясни той тихо. Заби юмрук в коремами толкова силно че имах чувството че ме изкормва. Отворих уста и разширих очи от почуда и от гърлото ми се изтръгна приглушен стон и няколко пръзки кръв. Свих се на две и се влякох на колене с ръце на корема.
- Белфегор съм аз - повтори демонът - Мързелът е моята стихия и за туй съм най-бърз и най-силен от всички други демони
Линда Уу
Майстор
Майстор

Брой мнения : 129
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:20 pm

- Гил! - изпищях и се хвърлих за спасявам свлеклия се на земята дивайнър. Белфегор ме изгледа лениво, докато аз вече се нахвърлях отгоре му. Златният меч, обрасъл в трънливи розови стебла беше на не повече от сантиметър от главата му, когато той сграбчи ръката ми като в желязно менгеме. Ръката му беше студена и люспеста или просто много груба като камък. от болкааз се сгърчих и безчувствената ми ръка изпусна Сераф на земята. Оръжието издрънча в камъните.
Белфегор изрита тялото на сгърчения Гил на страна и ме вдигна сякаш бях направена от слама. Тръшна ме на земята и ме прекрачи.
- Ооо, какво имаме тук? - създанието се наведе и се втренчи в лицето ми, после и по-надолу - Елфи не съм виждал от как падна Кралството вълшебно на Оберон Светли. Дали късметът не е на моята страна? Не искаш ли да се позабавляваме, елфче малко? Ще се почувстваш истинска жена със мен.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:28 pm

*ужасен от това, което се разиграваше пред очите ми, аз не повярвах когато Белфегор прокара дълъг червиникаво кафяв език по врата и лицето на Линда Уу; покъртен аз се вцепених, а сайръс сложи ръка на устата си, сякаш му се догади*
*гневът, който бях подтискал срещу Аркемонд се надигна като гореща вълна в корема ми; втурнах се с със скоростта на вампир; стиснах меча, който Линда беше изпуснала и замахнах към врата на Белфегор; оръжието се удари в тила на чудовището и грейна ярка златна светлина; острието се пръсна като направено от стъкло и късчетат се разлетяха като шрапнели от граната; назъбените останки на острието и дръжката останах в ръката ми, напълни неизползваеми;
Демонът се обърна бавно към мен и след това замахна толкова бързо, че беше невъзможно да се проследи с поглед дори от мен; опакото на косматат му длан ме удари като рамото на катапулт и аз отхвръкнах назад; приземих се по гръб и се плъзнах по замръзналата земя като изритани от пътя камъче*

Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:37 pm

Виждайки че нямам избор, аз влязох в битката. До сега бях внимавал джуджетата да се изнесат, докато Белфегор си играеше с нас., А то наистина беше игра. Сега щеше сигурно да блудства с Лин ако не направех нещо по въпроса. Вдигнах жезъла си и реших че трябва да разчитам на студената логика, която Дред проповядваше и която нещо беше зарязал последните дни.
Имаше само едно нещо, което беше по-бързо от светкавиците на Гил и рефлексите на Дред. Мисълта. А Митологията беше силата на Мисълта и Ума. Съсредоточих се и освободих една от силите си. Струя серножълто се изстреля от върха на жезъла о порази демона. В началото беше учуден и озадачен как въобще е бил достигнат, после за почна да отстъпва. Магията ми беше толкова силна че можеше да събори град със една десета от силата, която ползвах, но Белфегор реагираше като някой, който го побутва нетърпеливо малко дете.
- Дред! - изревах за да надвикам тътена на магията, - Вземи Лин и я измъкни от там! не мога да одържа още дълго с това темпо!
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:52 pm

*скочих на крака,въпреки наудобното наметало и се втурнах към треперещата на земята Линда; вдигнах я на ръце и се изнизах покрай Белфегор с нея, като някакъв крадец или нещо такова;
*предтичах с нея на ръце към другия край на прохода стараеки се да не бъда забелязан от държания със заклинание демон, оставяйки го зад гърба си*

Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Пет Окт 07, 2011 2:59 pm

Продължавах да поддържам заклинанието и запристъпвах след некроманта на Рейвънууд; От челото ми се изливаха потоци от пот, а жезълът ми започна да се нагорещява в ръцете; Докато пристъпвах бавно, крачка по крачка, хванах проснатия в безсъзнание на пода Гил за яката и го повлякох като чувал с картофи; Белфегор сякаш не искаше или не можеше да се съпротивлява; за това просто поддържах темпото на магията.
Щом минах от другата страна се приготвих за маневрата си. Внезапно преместих жезъла си и струята жълтеникава светлина се отклони в стани и се удари с оглушителен трясък в едната стена на прохода. Стената се срина и лавина от камъни се свлече за да затрупа демона.
- Това само ще го забави! - извиках и прехвърлих Гил през рамо, - Тичай колкото ти държат краката, Дред, иначе ще сме заровени до ушите с камъни.
И хукнахме а стените на прохода се свличаха след нас.
Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 5:39 am

Яздехме двамата с Алистър пез прохода. Някак си бях убедила двама търговци да ни дадат коне и сега се радвах на хубавичка бяла кобила, която ме тръскаше закачливо по пътя.
Пътят беше затрупан със скални отломъци и за това конете ни се препъваха и стъпваха много бавно и внимателно. скоро стигнахме до отбивката, за която беше спомяна Ал. беше странична и някак странно по-мрачна от останалия също не весел пейзаж.
- Ал, това е мястото. Как мислиш, дали Белфегор е вътре?
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 5:43 am

*примигнах и поклатих глава*
- Нямам представа - признах на края и се смъкнах от коня - По добре да ги пуснем да си ходят. Ако вътре има опасност, по-добре да не загиват и те с нас.
*измъкнах жезъла изпод наметалото си и пошляпнах коня си по задницата; черният жребец изпрътя, обърна се и пое обратно към Мъркхолм, сякаш искаше да се прибере у дома;*

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 5:48 am

Сао кимнах. С Алистър многото говорене беше като загуба на инвестижия.
Навлязохме в тъмния проход и се затулихме в почти пълна тъмнина. Внезапно се сетих, че яркото ми облекло бе трябвало да привлече внимание от километри, но пренебрегнах това притеснение. Все пак ако враговете се скриеха, какво по-хубаво от това да се покажеш и ти, за да ги примамиш навън.
- Ал...? Какво ще правим ако срещнем Белфегор? Имам предвид... едва ли бихме могли да настигнем демона по сила. Имам предвид, че без Сайръс...
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 5:58 am

- Да си призная честно... не знам каково ще правим с демона, преди да съм намерил Фростморн. Но знам точно какво ще направя след като намеря меча.
*усмихнах се злорадо, но после побързах да се усмихна успокоително на Линда*
- Не се тормози с излишни въпроси. Това място не е докоснато от черна магия или поне такава каквато съм усещал в аурата на Аркемонд или Белфегор. За сега просто върви. Възможно е да срешнем някой заблуден звяр.

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:02 am

Кимнах отново и мълчаливо продължихме нататък. Точно бях потънала в размисли, когато нещо изшомуля в мрака. Вдигнах оччи и се съсредоточих, да доловя какво ставаше. Но вместо да се замисля за редстоящата омасност... се сетих нещо.
Изчервих се и се опитах да се върна отново към проблема с нещото, което обикаля в тъмното, но една мисъл не ме оставяше на мира. Внезапно Ал спя и се заоглежда озадачено, сякаш беше загубил нещо.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:06 am

*заковах се на място; в главата ми се заблъскаха мисли от всякакъв вид, включително няколко за вчеращното студено говеждо и бирата, които вечеряхме четиримата в страноприемнизата в Мъркхолм;*
*какво ставаше? защо бях толкова разсеян; дали не беше магия, поставена за да защитава меча; погледнах Лин; тя също беше някак замислена и силно пурпурно покриваше лицето й;*
- Лин? Добре ли си? Изглеждаш като че си вдигнала кръвното.

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:12 am

Изчервих се още по-силно и отклоних поглед на страни... и точно тогава видях голямо, паякообразно да се тътри на среща ни. Изпищях и инстинктивно призовах ярка зелена искра, която отблъсна създанието и то се изтъркаля на земята по гръб, обляно в жълтеникава кръв и се сгърчи. Още такива същества се плъзнаха по стените и пода на прохода и заиздаваха неприятни щракащи звуци с челюсти.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:16 am

*реагирах инстинктивно и по рефлекс; бръкнах бързо под плаща си извадих малко стъклено шише от около литър; хвърлих го към противниците и го пръснах с магия; зелена като храчка течност обля първата редица паячести създания и ги накара да се сгърчат агонизиращи на земята; жертвите бяха около четири; другите предпазливо спряха и започнаха да съскат предизвикателно, но изглежда не искаха да се приближат;*

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:20 am

Ужасена аз реших да не се потривам повече.
- Ал? - попитах го решително заставайки до него и вдигнала ръце напред, - Трябва да те питам нещо.
Размахах решително длани и силен вихър от красиво кафяво и зелено се завихри около нас. От земята за миг израстнаха дървета, които се отскубнаха от земята и запристъпваха срещу противниците. две паднаха под ударите на дърветата, но другите се нахвърлиха върху призованиет към живот дънери и ги загризаха ожесточено, докато двете дръвчета не се сринаха прекършени на земята.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:24 am

*вдигнах жезъла си и ярко черно-виолетово сияние се оформи в пръстени около 3 от съсзданията пред мен; те се разпаднаха а жизнената им сила се прехвърли в мен; за малко ми се приизка да си изплета мрежа и да изям Линда, но после успях някак да се преборя с инстикта; все пак тези магии бяха нож с две остритета;*
- Казвай - заявих твърдо, докато оформях следващото заклинание

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:27 am

Замахнах с ръце и 3има от противниците рухнаха, след като няколко трънливи храста се увиха около тях и ги задушиха до смърт.
- Ами аз... - събрах смелост и се опитах да кажа всичко без да заглъхва гласа ми. - Ал, знам че с Мерилин Сантяго сте... много близки. Но ако не ти призная ще се пръсна. Ал... аз те харесвам. Много... имам предвид, не просто като приятел, а по-дълбоко.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:30 am

*замахнах с ръка и и изписах череп с върха на жезъла пред себе си; тъкмо мислех да освободя проклятието, когато осъзнах какво ми казва Линда; ръката ми трепна и магията се разпадна във въздуха на няколко светлички люспи, като от пепел;*
- Какво? - облещих се аз и се втренчих в решителната й физиономия.

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:36 am

решена бях да си кажа всичко сега. едва ли щяхме да оцелеем пред пълчище от такива зверове само двамата. Предпочитах да си кажа всичко, за да съм чиста пред себе си, че не съм мълчала. Едно от чудовищата се приближи застрашително и аз призовах няколко корена да се изтръгнат от замръзналата земя и да го сграбчат. То се загърчи , садушавано и притискано от коренищата.
- Трябваше да ти кажа, Ал. Винаги ми беше някак самотно в пансиона в Киото. Винаги съм била различна, но когато се появи ти и ми каза за Рейвънууд... зарадвах се че мога да намеря някого като себе си. Толкова се радвах, че... мисля че... не знам какво ще си помислиш за мен, но аз съм влюбена в теб...
Гласът ми заглъхан притеснено и лицето ми пламна.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:41 am

*зяпах я объркано; и аз я обичах, но като приятел и съюзник, никакви задни мисли; не иска да я обидя, но какво ПО ДЯВОЛИТЕ беше това; внезапно го разбрах;*
*вдигнах ръка и изревах заклинание; ярка бяла светлина пламан в протегнатата ми към небето ръка и чудовищните паяци засъскаха и заотстъпваха;*
- Объркащо заклинание! - извиках - Паяците така си ловят храната, като пускат около себе си заклинание за заблуда и жертвите не могат да се съсредоточат! За това говориш така Линда! Това е само илюзия.
*вдигнах с другата си ръка жезъла към тях и освободих мощна експложия от мракчна енергия в средата на кълбото от изроди; чудовщата изпищяха и се втурнаха в различни посоки, когато...*

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:45 am

Зяпнах в недоумение. След като Ал прогони създанията умът ми се избистри. Сега осъзнавах какво бях изтърсила и се червях още по-силно. Не зависимо от всичко, не исках да споделям това с Алистър а ето че като първа глупачка си бях изпяла всичко, при това в най-неподходящия момент.
Какво да му кажа сега? Дори да му кажа, че това е истина и че не паяците са ме принудили да го почувствам (но тяхното заклинание ме накара да си кажа всичко), Ал все пак щеше да мисли че това е плод на тяхното влияние. Тотално се бях изложила и сега ми се изкаше да потъна в земята от срам.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:49 am

*виждах светлина пред нас; дали беше каквото си мислех?*
*в мен се надигна споменът за Мери и аз решително поех напред; ако ключът към победата над Аркемонд лежеше там, бях решен на всичко за да го докопам;
- Всичко е наред, Лин - махна припряно към нея, - разбирам, зклинанието те е объркало съвсем. Все пак съм впечатлен че си успяла да правиш магии, докато беше в подобно объркано състояние. А сега побързай - виждам нещо отсреща.

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 6:59 am

Отоврих уста няколко пъти като риба на сухо и след това наведох глава. Сега след като вече напълно осъзнавах какво върша, бях до някъде благодарна, че Ал не го е приел сериозно. А и сега беше загледан към нещо, което светеше в тъмното срещу нас. Щом той тръгна на там аз го последвахх. Малката светла точка, ставаше все по-голяма и по-голяма. И с удоволствие видях че това е точно каквото търсехме. Мечът фростморн, забит в пиадестал от скала и лед точно в средата на прохода, фосфорициращ в бледо млечно-бяло сияние.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 7:12 am

*стърчащ пред нас, мечът, който носеше победата ни, чакаше да го вземем; проближих се с благоговение към оръжието; аурата в него ми подксазваше че е изкована от Носферату - расата, които са праотци на вампирите, но която е предпочела да служи на Пламтящия Легион. Магията вътре беше много силна и непременно можеше да погуби някой слаб и неспособен магьоснкик, но аз ня можех да си позволя да проявявам слабост; вече бях стигнал твърде далеч*

Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    Съб Окт 08, 2011 7:18 am

Възхищявах се на красивото оръжие. Наистина беше красиво... като за меч. Вярно с тази зловеща изработка приличаше на ритуален предмет, но все пак оствието беше изписано с много красиви руни на.... елфически?
- Алистър? Какъв е надписът в острието?
Некромантът откъсна поглед от оръжието и се зачете в блетящите символи по меча
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Прохода Савастаард    

Прохода Савастаард
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next