Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Пет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Пет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Пет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Нед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Сря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Вто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Вто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Чет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Чет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто Окт 31, 2017 9:13 am

Share | 

Рейвънскар

Go down 
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Брой мнения : 604
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Рейвънскар   Съб Окт 01, 2011 7:23 am

Рейвънскар е легендарно място, напомнящо на Стоунхенч. В действителност, това е Олтар на Тор, който е бил покварен с черна магия от демони,в древни времена (още по-древни времена от тези). Днес трябва да се избягва всякаква дейност в близост до него, поради лудостта, обхванала земята.

Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:07 pm

*Появихме се на сред Светилището и аз поведох редом с Мерилин към центъра на кръга; сред сенчесто и излъчващо поквара сияние или по-точно оцъствие на светлина стърчеше прегърбената с провиснали рамене и ръце като на маймуна създание; в пърия момент то не ни погледна, но после ни изгледа злобно и като че ли с ужас;
- Кои сте вие, изроди - изсъска то, като не отделяше очи от Мери. - значи ме намери само часове след като се освободих, а, Мария? Впечатлен съм. Ела и ме предизвикай отново, поотпаднал съм след каторгата, но мога да те помета както и тия дребни въшки дето си ги довела

Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Брой мнения : 66

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:10 pm

- Ти кого наричаш дребен , бе, боклук! - изревах насреща му. Джуджетата бяха дребна раса, но имаха своята гордост ако не и комплекси в това отношение. - Ще ти извия въшливия врат и ще те нарам да заприличаш на лайното, което си.
Вдигнах засташително жезъла си и се приготвих.
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Брой мнения : 103
Местожителство : Равенууд

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:13 pm

- Внимавай, Сайръс - извиках аз, но вече беше късно.
Джуджето запрати струя маслинено зелена светлина срещу демона. Чудовищната фигура пое удара у отблъсна първоначалната атака сякаш беше резистентен на Митичното заклинание. После отвърна с нечовешки рев и замахна с лапа. Черно лилав дим блусна дребния заклинател и го просна на тревата но той бързо стана.
Линда Уу
Майстор
Майстор

Брой мнения : 129
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:15 pm

Създадох дерящ нервите музикален тон, който отблъсна чудовището и ми даде време да отида до Сайръс. той вече се изправяше и аз бързах да го прикрия преди Аркемонд да му се е нахвърлил отново. В това време се чудех на глас:
- Защо Аркемонд издържа така спокойно магията на Сайръс? Да не е Митично създание?
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:19 pm

- Възможно е! -
Замахнах и черно-виолетова светлина засия в краката на чудовищния демон и го накара да се извие като скоба и да завие от болка. Това заклинание изглежда му подейства най-страшно и се зарадвах че имам по-големи шансове.
- Ако е митичен - ще използваме обратното на въображението - прогреса и електричестовто.- ГИЛ!!

Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:23 pm

- Аз тъй вярно! - викнах в отговор и застанах пред всички.
Звярът оголи зъби, сякаш ми се хилеше. зачудих се дали мога да го надвия или това беше някакъв капан?
Замахнах рязко с магическата пръчка и камшик от лилаво и електрическо жълто шибна създанието в гърдите, карайки го да се извие от шоковата мълния. Но не личеше да е по-наранен, от колкото от магията на Сайръс. Тогава звярът вдигна ръка и пусна срещу мен струя от дребни черни частици като от гробна пръст, Това ме отблъсна като пожарникарска струя и се свлякох на тревата.
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:25 pm

Станах на крака и се помъчих да се съсредоточа. Имах чувството че са ме ударили със канара по кратуната и се помъчих да се съсредоточа. Видях чифт гърди и се зачудих какво става и тогава сгрях че Линда ме е помъкнала на някъде, влачейки ме за главата.
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер

Брой мнения : 199
Местожителство : Ravenwood

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:31 pm

Вече не издържах. Неможех да седя от страни и да гледам как приятелите ми се бият. Трансформирах се във вещицата на черната гора и застанах най-отпред.
-Аркемонд мисля, че имаме сметки за ореждане.
-Точно така богиньо.
-Тогава се бий с мен и остави приятелите ми на мира.
-Защо? По ми харесва да те измъчвам. Като гледам болката ти. Знам, че не искаш да ги загудиш, особенно онзи Дредмастър. Той знае ли, че преди няколко века ти беше омъжена за пра-пра-пра дядо му, а сега доколкото виждам чакаш дете от този червей. Същият е като дядо си. Безполезен боклук.
-Вече ме вбеси.
Изпратих поредица от смъртоносни огнени топки, които моментално се върнаха към мен и ме повалиха на земята. Останах да лежа в безсъзнание.

Love My Boy...

Love My Boy...

http://ravenwood.bulgarianforum.net
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:36 pm

- Архиканцлер! - ревнах и понечих да ида при нея, но вече прибледнелия като платно Алистър се беше спуснал. Вместо това реших да пробвам офанзива. Вдигнах жезъла си и сияние в тъмносиньо призова огромен планински трол. ЗВярът се нахвърли върху демона и стовари бухалката със със все сила върху демона. Чудовището рухна като отсечено. а тролът бе поразен от друга магия. и се разпадна сред индигови искри. Доволен от постигнатото понечих да запаля жълтозелен огън и да помета демона, но той посрещна атаката от легнало положение и ме изтласка като играчка на тревата.
Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:40 pm

Щом видях Сайръс на земята се хвърлих за да отвлека вниманието на Аркемонд. Създанието ме изгледа злобно.
- Знаех си че няма да се отърва от елфите докато онзи космат изрод, ценариус има деца. Дано е доволен когато пратя единствената му дъщеря при него!
Чудовището вдигна ръка и призова сред черна светлина копие от нищото и застана пред мен.
Аз размахах ръце и и дъжд от леприконско злато се посипа върху него, събарайки го на тревата. той ревна и запрати копието към мен. То ме удари в гърдите и само бързото ми предпазно заклинание успя да ми спаси кожата.
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:44 pm

Щом Линда рухна се нахвърлих върху демона като бесен. От пръчката ми се изстреляха няколко обрамчени във волтови дъги прилепа, които се спуснаха с дива скорост и освободиха заряда си около демона като облак от бесни кълбовидни мълнии. Това явно не му хареса, защото с обезумял вид, Аркемонд се обърна и загреба от пръстта и я хвърли по мен. Имах чувството че ме е ударил влак. Изтъркалях се в тревата и се зачудих дали ще дойде да му стъпче.
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:49 pm

- Как смееш! - изревах като обезумял
Мери се беше разбудила, но явно още беше слаба, защото не стана веднага.
Аз се изправих и затичах срещу демона , оформяйки жезъла си от нищото сред димно черна светлина, докато Аркемонд се разправяше с Гил.
протегнах скиптъра и призовах древно черно заклинание. Струя злокобно вилетова светлина се изтръгна от демона и го накара да изкрещи, сякаш го дерягха жив с нажежен нож. Магията се завихри около върха на жезъла й накара плаща ми да се изправи като жив пламък от плат над главата ми. После запратих кълбото жизнена енергия срещу противника и го накарах да отхвъркне като парцалена кукла. Туловището му се тресна в един от изправените камуни и го пръсна като направен от пясък.

Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:53 pm

Застанах до Дредмастър и се реших да последвам примера му. Вдигнах жезъла си до неговия и ярко златно сияние оформи чук от светлина около върха му. С цялата си сила ударих с чука в земята и ударна вълна , цепеща земята се понесе срещу демона. магият щеше да нанесе нечувешки щети на чудовището, но за мое съжаление Аркемонд изглежда беше още в кондиция.
Замахна яростно и отблъсна магията ми така, че я върна и към двама ни. С Алистър отхвръкнахме като че ни бяха хвърлили с катапулт.
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер

Брой мнения : 199
Местожителство : Ravenwood

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:55 pm

Лежах на земята, нямах сили да стана, цялата бях в рани и кръв. Плачех и не можех да спра. Нямаше го, чувствах се празна от вътре. Толкова се радвах, че с Дред ще имаме дете, а сега него го няма. Зарових глава в пръста и продължавах да плача. Не исках да повярвам, че се случи това. Загубих бебето си.

Love My Boy...

Love My Boy...

http://ravenwood.bulgarianforum.net
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 3:57 pm

Щом двамата, Дред и Сайръс, отлетяха като издухани на няколко метра, вече знаех че е мой ред. електричеството действаше, но звяра се нуждаеше от нещо, ноето да го накара да стане по податлив на гръмотевиците.
- Линда! - извиках на елфата - Можеш ли да предизвикаш вода около него, за да действам?
Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 4:01 pm

- Не мога да гарантирам нищо, Гил, но ще опитам нещо.
Вдиганх ръце към земята и красиво тъмнокафяво сияние обдърна дланите ми. за секунди от земята израстна дърво, което се понесе с бавни стъпки срещу противника. демонът се нахвърли както очаквах отгоре му и за действх. Корените засмукаха колкото могат повече вода. Щом демонът унищожи с гръмотевичен залп от пурпурно дървесния пазител, лепкав сок обля целото му тяло.
- Това става ли? -извиках на дивайнъра.
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор

Наказание
2/10  (2/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 4:06 pm

- Става! ревнах в отговор и размахах ръце.
Цяла редица светкавици се забиваха в демона отново и отново. Бях решен да не му давам възможност да стане за да ме нападне. Но явно не бях познал. Задействах магическо създание приличащо на акула от електричество, което впи зъби в него. Вместо това, той изрева и запрати собствената му магия срещу мен. Едва успях да устоя с естествената си резистентност на шока, но се сринах на земята в безсъзнание.
Линда Уу
Майстор
Майстор

Наказание
0/0  (0/0)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 4:10 pm

- Гил! - изпищях ужа сена и се втурнах за да му помогна. Аркемонд изглежда смяташе че сега е момента да удари и докато тичах къ лежащия на земята мъж струя черно-силя светлина ме друсна като камшик отстрани. Отлетях и си блъснах главата в камъка. свлякох се и останах да лежа полу-жива със светли петна пред очите. Видях кръв по тревата, но някак си не помнех това да е кръвта на Гил или Алистър или Сайръс. Внезапно разбрах какво е... - Мерилин сантяго кървеше под полата си. Нещо се беше скъсало и сега тя се бе свила и стенеше с ръце на корема. Загубих съзнание едва успявайки да произнеса
- Ме.. ри...
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър

Наказание
0/10  (0/10)

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   Нед Окт 02, 2011 4:22 pm

*Почувствах го; нещо в мен се скъса; бях много чувствителен и усетих как смътта отнася нещо само на няколко метра от мен; вдигнах глава и се опитах да се изправя. дрехите ми висяха на працали по мен и ме болеше на всякъде; но някой беше умрял туко що; заоглеждах се; сайръс лежеше на няколка крачки от мен с окървавена глава и мътн поглед но дишаше; усетих всички - Гил, Линда, Мери.. Мери!
Скочих като че ли ме бяха подпалили; Видях я да лежи в тревата свита на кълбо; нещо бе умряло... но тя бе жива...
- Не...- едва произнесох и се заклатих на място. - Не може да е вярно...
Ужасен закрачих, влачейки крака към плачещата си бъдеща съпруга. Свлякох се до нея... но тя само ме погледан:
- Бебето... - промълви тя.
- Какво има, Мария, Владетелко на Слънчевата империя? Къде е духът, койото ми показа някога? Сеа плачеш защото малко те разкървавих.
- Млъкни - казах тихо и студено; Нещо в мен умря , лудост нахлу и закипя в жилите ми като отрова; вдигнах очи към демона и изревах - дълъг, сърцераздирателен рева на агония
скочих и разтворих уста; Цялата ми мъка и отчаяние накипяха в последно страховито закилинание, забранено още от самото си създаване в мрачната древност.
Лявото ми око засия в пурпурно и оформи извит огнен знак, прилищач на излитаща птица. От устата му се изтръгна писък, рев стон и въздишка, която като струя от черна магия порази демна; Аркемонд изрева в агония и изтърва малък ревеникаво-розов топ на земята; Магията го накара да се сгърши, когато вече не беше способен да издържа - изчезна яко дим със силно пращене*
*загубил детето си, загубил част от душата си и почти загубил жената, която обичаше и разсъдака си, аз се свлякох на тревата и припаднах*

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Рейвънскар   

Рейвънскар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Световното Дърво :: Скандинавието (Валхала)-
Идете на: