Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Театър на Елфите

Go down 
+2
Джаки Уйспърфлейм
Алистър Дредмастър
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/10Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:42 pm

First topic message reminder :

Тук се преподава Пиромантиката - Магията на Огъня и Историята на Древните Дракони.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Реджина Флеймталън
Майстор
Майстор
Реджина Флеймталън


Брой мнения : 21
Points : 4668
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 7:33 pm

Задъхана седнах на стълбището пред театъра. каквото и да чувствах, то беше диво, силно и неубуздано. Събрах крака си се опитах да оставя свежия нощен въздух да ме успокой, но горещината в челото и бузите и малко под корема, ме карапше да тръпна. Самия спомен за Дред ме накара да си събера коленете и да потреперя. Чувствах се като пияна или дрогирана, направо
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5040
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 7:38 pm

Реджина и Оливия излязоха на вън и аз ги прпоследих с поглед. Обърнах се към Джаки и я попитах да не би да им е прилошало, все пак в академията аз отговарях за тях. Реших да проверя сама и излязох навън при момичетата.
-Реджина добре ли си? Да не ти е прилошало? Цялата си бледа и само бузите ти са червени и горят.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Реджина Флеймталън
Майстор
Майстор
Реджина Флеймталън


Брой мнения : 21
Points : 4668
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 7:49 pm

Отворих уста и внезапно осъзнах че нямам какво да кажа.
- Аз... ами добре съм, Архиканцлер... Просто ми стана някак топло. Исках да поизляза навън.
Е, никой не може да ме обвини че не съм тактична. Не застанах на среща й и да й заявя: Шефе, гаджето ти ме накара да се подмокря!
Това си беше равносилно на самоубийство!
Кимнах леко за лека нощ и смотолевих някакво извинение. После забързах към домовете на учениците. Трябваше да се изкъпя и после да става каквото ще.
Върнете се в началото Go down
Оливия Флеймрайт
Начинаещ
Начинаещ
Оливия Флеймрайт


Брой мнения : 8
Points : 4636
Reputation : 0
Join date : 13.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 6:01 pm

Влезнах заедно с другите ученички на професор Фалмея. Театърът изглеждаше напълно различно от колкото когато дойдохме на постановката на елфите от преди няколко дни.
Сцената беше празна, а целия реквизита беше някъде отзад, струпан на купчина. Професор Фалмея стоеше в средата на празната сцена и ни даде знак да седнем в публиката.
Полукръга от седалки ми напомняше аудиторията на старинен университет, а не на театрална зала. Каква внезапна промяна, само от присъствието на учител.
Върнете се в началото Go down
Реджина Флеймталън
Майстор
Майстор
Реджина Флеймталън


Брой мнения : 21
Points : 4668
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 6:04 pm

Доволна си седнах на мястото. Замислих се за няколко минути и почнах да си бъркам в чантата за да намеря малко тетратки. Оливия и Джаки ме бяха помолили да им пазя тетраткита, понеже смятаха че само аз от трите няма да им забравя нещата на някоя пейка, както постъпиха и двете.
Приготвих се да слушам и записвам, докато Далия фалмея изглежда чакаше повече от 3ма да се явят на лекцията.
Върнете се в началото Go down
Джаки Уйспърфлейм
Майстор
Майстор
Джаки Уйспърфлейм


Брой мнения : 21
Points : 4661
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 6:06 pm

Седнах и си взех с благодарност тетратката от Реджина. Кой би помисли ще ще я забравя толкова лесно някъде. Добре че поне книги от библиотеката още не бях намерила и после загубила, изнасяйки ги навън.
Извадих химикалка и зачаках лекцията.
- Добър ден, професоре - провикнах се през дългото помещение и гласа ми закънтя на кухо в огромното помещение
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4742
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Театър на Елфите - Page 2 Left_bar_bleue0/0Театър на Елфите - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 25, 2011 6:07 pm

- Добър вечер, ученици. Аз съм Далия Фалмея, преподавателка по Пироматика.
Застанах в центъра на сцената в театъра.
- Тук съм за да ви преподавам знанието за мигията на огъня. Ще започна с въведение за силата на Пиромантиката и нейния произход. Ще започна със легендата за Драконовия орляк.
Пиромантиката произлиза от Драконовия дух. В дълбоката древност, драконите са властвали над земята, като гигантски създания, сухоземни по произход и исключително по-цивилизовани, от днешните драконоподобни създания, които се наричат Дрейки.
Драконите вярвали, че вечно ще живеят на земята и ще могат да се греят на слънце колкото искат. Но един ден от Великия океан, още преди построяването на Атлантида и Селестия, изпълзели създанията наречени Тритони. Тритоните използвали силата на електричеството и гръмотевичните бури за да прогонят драконите. Не способни да се спасят от мощта на гръмовете, Драконите се събрали и решили да отидат на най-подходящото място – над облаците, където светкавиците не можели да ги достигнат. Това ги накарало да – Титаните. Не способни да бягат повече, драконите предпочели да се бият. Стихията, която Великаните притежавали, била силата на Космическия студ и Мраз, заради близоста им до стратосферата.
За да им се противо поставят от своя страна, се драконите се научили да поглъщат повече слънце в себе си и да акомулират слънчева топлина, заради произхода си на влечуги. Били акумолирали толкова топлина, че в тях буквално горял огън. Жегата на тези пламъци, те превърнали в жизнена сила и своя магия. Така били способни да се противопоставят на силата на Ледените Великани.
Това е за днес – няма да ви давам домашно, поне за сега.... но не залагайте на това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Театър на Елфите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Театър на Елфите   Театър на Елфите - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Театър на Елфите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Старият Град :: Алеята на Пламъците-
Идете на: