Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Пегасъс Плац Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Пегасъс Плац Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Пегасъс Плац Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Пегасъс Плац Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Пегасъс Плац Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Пегасъс Плац Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Пегасъс Плац Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Пегасъс Плац Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Пегасъс Плац Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Пегасъс Плац

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 7:32 am

Това е площадът около училищната сграда. Ако не ви се седи вътре в академията, излизате и се моткате из двора, като внимавате да не нагазите в Езерото. там живее Кракен.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:03 pm

Всички влезнахме през позлатените порти на двора. Краката ни затракаха по белия мрамор, докато се насочвахме към беседките на от мрамор в пантеонен стил. Всичко беше в древно гръцки стил, че даже и няколкото студенти в тоги, които сякаш бяха изваяни. Стори ми се че Лидия и Далия се зазяпаха в един двама от тях, но сегга имах друг проблем. Видях Теранс и един стар човек на каменна пейка до фонтан изобразяващ плюеща вода Русалка, хванала гребена на вълната.
Върнете се в началото Go down
Терънс Уейстлендър
Начинаещ
Начинаещ
Терънс Уейстлендър


Брой мнения : 12
Points : 4652
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:14 pm

Станах и се поклоних на идващите. Човекът до мен стана и се поклони също, местейки поглед от един към друг от групата.
- Професор, Дредмстър - започнах аз припряно. - Това е Портулакс, най-добрия майстор на
бронзови отливки в Пикуйк. Казват че има проект за цяла дузина 5метрови статуи за градината на Пагасъс плац.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:17 pm

- Много добре - кимнах сдържано на Портулакс и поставих ръка на рамото на Мери - Това е Архиканцлера на Рейвънууд, Мерилин сантяго. Тук сме за да Ви помолим за една много важна задача. Надяваме се че можете да пазите тайна и да разчитаме на вашата дискретност в тази задача.

- Разбира се, каквото кажете. В Пикуйк винаги сме имали високо мнение за мерилин Сантяго. За ме ще е чест да ви помогна. - закима енергичано брадатия мъж и понамести тогата си, която взе да се свлича от резките му движения.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4742
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:24 pm

- Правене на статуи? - учудих се аз и изгледах Дред, сякаш е мръднал. - Каза че е свързано с Воала, а сега ни караш да си играем с правене на бронзови статуи?
Не можех да повярвам. Вече окончателно се замислях дали напълно не беше изкукуригал. Но той ми направи знак да замълча и аз си прехапах езика, преди да съм казала още нещо.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:28 pm

- С огнената магия и магията на леда - заговорих високо и студено за да заглуша думите на Далия, - искаме да ви помогнем да ускорите процеса на производство на статуите.

- Изработка, професор Дредмастър, изработка - поправи ме майсторът с усмивка, - Все пак имайте предвид, че аз съм артист и не искам да претупвам работата си като занаятчиите от пазарището. Но с радост ще приема помощта и на всички ви.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:34 pm

- Ооо, чудесно, дами. Радвам се, че ще имам помощ. Чираците ми се потриват когато опре работат до топенето и изливането на бронза. С помощтта на опитен Пиромант и Дарматург, работата ми ше е съкратена на половина.
Последвахме го зад пантеонната сграда пред която бяха чакали с терънс. Момчето зашепна в ухото ми, че остават само още три статуи и че останалите са готови и само чакат да бъдат наместени на пиядесталите си.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5040
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:38 pm

Без двойни постове, моля!
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Терънс Уейстлендър
Начинаещ
Начинаещ
Терънс Уейстлендър


Брой мнения : 12
Points : 4652
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:42 pm

Скоро започнахме работа. Далия Фалмея топеше бронза и след това го оформяше в сребриста статуя, която майсторът оглждаше внимателно. След това готовата статуя беше охлаждана съссвистене от Лидия. Когато довършвахме третата се чу вой и няколко студенти вдигнали високо полите на тогите си тичаха като обезумели на някъде. Видях няколко космати звяра да препускат през тревата големи колкото телета. Приличаха на чудовищни полу-маймуни полу-кучета илиу чакали.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:49 pm

Обърнах се и видях създанията, които Теранс беше засякъл. Бяха Вълкодави - първобитна версия на върколаците, която беше толкова дива и зла, че понякога работеше на страната на Сянката. Вероятно ги беше пратил ТОЙ. Даже не смеех да признеса името му от гняв.
- Тери, скрии това с татуята, когато Далия я нагрее. просто го пъхни в горещия бронз, това е заповед!
Момчето кимна и побърза да се засили към вече изстиващата статуя.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4742
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 9:52 pm

Щом нагрях бронза на последната статуя замръзнах от няколко вика. Обърнах се и се оказах лице в лице с няколко вълкодава, които бяха погнали момчетата от Пикуик. Оставих буцата оформящ се бронз и се приготвих за бой.
- Дред, нападат ни!
Върнете се в началото Go down
Терънс Уейстлендър
Начинаещ
Начинаещ
Терънс Уейстлендър


Брой мнения : 12
Points : 4652
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:03 pm

Кимнах на професора и побързах да изпълня поръчението. Изчаках Портулакс да побегне от статуята (между другото, той не посмя да бяга преди да оглади ръбовете й, скулпторска му работа Laughing ). Щом побегна скочих и започнах да пъхам топа от винено червен плат в нагорешения метал. Очакевах той да па=ламне като факел от разтопения бронз и високата температура, но вместо това потъна бавн в него като в кал. Не задавах въпроси, знаех че трябва да скрия това нещо в горещия бронз и предпочетох да изпълня задачата и после да задавам въпроси. Ръцете ми почерняха от жегта, но аз преглътнах болката и не се отдръпнах докато не потъна всичкия Воал в сребристата гъста течност.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:09 pm

Доволен че мога да си искарам гнева на някого аз се изправих с хищна усмивка срещу противника. След като не успяха да докопат никох от момчетата на Пикуйк, въолкодавите предпочетоха да се насочат към нас.
Първия, които посмя да се нахвърли върху нас беше застигнат от ужасна съдба. Вдиганх ръка пред лицето сии сгърших пръсти , обърнати към лицето ми. Създанието спя в устрема си и се изви назад като дъга надавайки първо жалостив вой, след това само хриптене. С извратено удоволствие аз стиснах юмрука си и тялото на звяра засия във виолетова светлина и се изви още. Гадното пращене ина прекършения гръбнак и ребра ме накара да се усмихна на постигнатото. Доволен аз отпуснах ръка и остави тялото да се свлече на каменноте плочи, обляно в собствената си кръв като безформена купчина от истискан кървав лимон.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4742
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:12 pm

Звярът който се изправи срещу мен нямаше по-добър късмет от този пред Дред. Щом създанието скочи на среща ми, аз свих юмрук и той пламна като лапа от пламъци. Зверското създание ме връхлетя и секунди преди да ме захапе за врата, забих юмрука си в корема му. Избухна ярко оранжево и червено зарево и горящото тяло отхвръкна като изстреляно с топ.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:21 pm

Вече изпаднал в бойна жажда за кръв аз вече не чаках противника да ме напада. Нахвърлих се върху един от зверовете, който май се опитваше да нападне се прокрадне зад мен и да погне скулптора. Сграбчих го за врата и пуснах магията през него. Той се сгърчи ужасен тялото му засия в мъгливо-сива светлина. Бях го прокълнал да се взриви от самосебеси и за това прото го запокитихкато парцалена кукла към друг от другарите му двете тела са претърколиха, оплетени по земята. Експлозията уби и двамата със силен трясък.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4742
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:27 pm

Оформих следващото си заклинание внимателно и изписах тясна буква "D" във въздуха пред себе си. После сграбчих приличащото на огнен лък оръжие и се прицелих в едно от създанията. Щом опънах тетивата, стрелата сама се оформи в пръстите ми. Пуснах я и тя се заби в едно от чудовищата. То пламна като намазано с масло и се свлече, агонизиращо на пода. Друго от създанията, изглежда реши че може да ме победи в близък бой и ми скочи изотзад. Обърнах се и забих лъка си в него, предизвиквайки го да пламне отново, губейки по този начин оръжието си.
- Имам нужда от време за да се отърва от всички тях на веднъж. Можете ли да ги поемете за малко?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5688
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/10Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/10)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:40 pm

Реших че няма нужда да отговарям на Далия. вече бях решен да унищожа тези създания с нейна или без нейна помощ. Протегнах длани напред, допрял китки и разтворил длани на противоположни страни. Стрията прозрачна, мрачна светлина се изстреля като от пожарникарски маркуч. Струята помете трима, оставяйки обезобразените трупове на двама, които бяха поели удара странично и от третия бяха останали само два крака, стърчащи в нищото като забравени ботуши.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4743
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 10:52 pm

Щом три от тварите се приближиха съвсем близо, аз действах инстинктивно. Бях чела няколко брошури по самоотбрана в сиропиталището и внезапно ми се прииска да имах нож. В ръката ми се оформи ледено острие около 30 сантиметра, дълги и извито като банан. Стиснах камата и замахнах диво и отчаяно към първото създание. Острието проникна между очите му, сякаш беше нагорещен нож в масло. извадих го и замахнах назад, към другия ми противник. Камата ми проникна в корема му и аз дръпнах рязко надолу. Коремът му се разтвори и отвратителните му вонящи на кръв вътрешности се изсипаха на плочите като изтърсени от торба. То се опита да ги задържи с лапи но не можеше да предотврати ставащото. Сгърчи се на земята и остана там. Третото преди да се окопити, му прерязах гърлото с бързо движение от ляво на дясно с дясната си ръка с извития край на ножа, като нокът.

Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4742
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Пегасъс Плац Left_bar_bleue0/0Пегасъс Плац Empty_bar_bleue  (0/0)

Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 11:01 pm

Събрах длани над главата си и заредих дълго заклинание. Магията засия като оранжева звезда в ръцете ми. От Север, юг, изток и запад се появиха малки огньове, които се събраха като пълзящи насекоми в каката ми и накараха магията ми да избухне. Пламъците се извиха в зловещо торнадо. Огнената стихия погълна всички без хората. Но вълкодавите и без това не бяха останали много. Дред и Лидия се бяха погрижили. Само ужасеният Портукакс не беше на крака а трепереше, подкрепян от Теранс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пегасъс Плац Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пегасъс Плац   Пегасъс Плац Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пегасъс Плац
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Световното Дърво :: Землемория-
Идете на: