Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Лабиринтът на Изумруденият Сън

Go down 
+7
Мърл Амброуз
Линда Уу
Сабрина Грийнстар
Серен Найтчант
Лари Спрингфийлд
Дъсти Шадоуклауд
Алистър Дредмастър
11 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 4:16 pm

Тук Учениците-друиди, сред зеленината на скритите в лабиринта градини, ще изучават магията на Живота и вълшебните създания.
Върнете се в началото Go down
Дъсти Шадоуклауд
Начинаещ
Начинаещ
Дъсти Шадоуклауд


Брой мнения : 15
Points : 4654
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:59 pm

Застанах на позиция и се разположих на тревата. Обичах да седя сред природата, беше толкова успокояващо/ Вече бях напрегръщала всички съученици и направо вече нямаше кого да гушкам. Във всеки случай сега познавах цялата група и бях доволна. И те изглежда, защото повечето имаха смутени, сладички изражения. Поне момчетата.
Огледах се и се усмихнах лъчезарно на няколкото, които дойдоха малко преди урока.
Върнете се в началото Go down
Лари Спрингфийлд
Начинаещ
Начинаещ
Лари Спрингфийлд


Брой мнения : 8
Points : 4648
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 5:59 pm

Влезнах с малко сънено изражение. Купоните са за по-напредналите ученици, които имат опит с такива неща. Но и опита трябваше да се натрупа все някога. Кимнах на Дъсти и се поизчервих и се замислих дали пак няма да ми увисне на врата за това предпочетох да седна на един храст от стената на лабиринта.
- Здравей, Дъсти, как си? - попитах от далече
Върнете се в началото Go down
Серен Найтчант
Майстор
Майстор
Серен Найтчант


Брой мнения : 27
Points : 4673
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Дувър, Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:00 pm

Последвах Луис и се усмихнах на Дъсти.
- Здравей, малката - прегърнах я без да чакам тя да става.
Тя се разкиска сладко и седнах до нея.
- Здравей, Луис - поздрави и другото момче
Върнете се в началото Go down
Лари Спрингфийлд
Начинаещ
Начинаещ
Лари Спрингфийлд


Брой мнения : 8
Points : 4648
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:02 pm

- Добре съм, мерси че попита, Серен - подхвърлих отекчено.
Наведох се и зашепнах в ухото му.
- Искаш ли да се обзаложим. Един ученик от Пикуик събира залози за дуела в събота между Оливър Стормгейт и Артър Менфис.
Върнете се в началото Go down
Серен Найтчант
Майстор
Майстор
Серен Найтчант


Брой мнения : 27
Points : 4673
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Дувър, Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:04 pm

- Съжалявам, Луис - поклатих глава с усмивка, - Няма да стане. аз не обичам да залагам. Обикновено никак не ми върви на такива работи. Като малък в градчето имаше букмейкър, но беше толкова гаден че никой не ходеше при него. Когато избраха за кмет, не знам как стана, събра малко пари и отвори заложна къща. Повече никой не чу за него, понеже се премести.
Върнете се в началото Go down
Сабрина Грийнстар
Начинаещ
Начинаещ
Сабрина Грийнстар


Брой мнения : 12
Points : 4639
Reputation : 0
Join date : 13.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:07 pm

- Да не съм чула за залагане - прошепнах на момчетата, - Ако Архиканцлера чуе че залагате сте мъртви и двамата. Може да не ви убие, но определено няма да ви завиждам никак.
Седнах от другата страна на Луис и така беше принуден да остане между мен и Серен.
- Между другото - здравейте Smile
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Окт 28, 2011 6:07 pm

- Здравейте ученици - поздравих с тих тайнствен и успокоитлен глас, - Аз съм Линда Уу, преподавателят по Живитворна магия, макар че не бих искала да ме наричате професор. Аз съм по-скоро ваш гид през познанието на живота и красотата от животворящата мощ, която ни доближава до създателя.
Както ви е известно Войната на Хаоса е избухнала в резултат на зблъсака на Великаниете, Тритоните и Драконите. Във война като тази оцеляват само най-силните, а магията. която се очаква да ви преподавам е именно магията на магичното позание, която е спасила елфите от смърт в битките между драконите и тритоните. След години на яростна съпротива, драконовия огън и бурите с обилни валежи са довели до появата на така наречените Гибелни мъгли. Това са мъгли в който има примес от драконова жлъч, която разяждала разстенията и убивала всеко който я вдиша. Когато древният народ на Висшите елфи заживели в горите, те не подозирали за появата на чудовищните Гибелни мъгли. Когато мъглите се спуснали над Елфските лесове, и започнала да унищожава дървестните масиви, елфите прозрели че това е краят на расата им. Но не се отказали. Заклинателите на Баланса сред хората, които живеели там притежавали магия, която елфите се надявали да изпозват за да спрат Гибелните мъгли. Хората отказали да учстват, но Елфическата кралица Силвия решила да действа с измама. Тя заповядал на магьосниците сред хората, които живеели в леса, да се оженят за елфи и след това само изчакала магическата дарба се разбуди в децата им. Новите елфи, днес известни като нисшите елфи или просто обикновените горски елфи, започнали да търсят магията в себе си и да правят дълги среднощтни ритуали, в които участвали всички. Така се зародили Елфическите друиди. Те открили магически заклинания -песни, които били препълнени с животворяща магия. Така изградили купол от Изпята магия, която защитавала елфическия лес в продължение на целия сблъсък между Трите Първични Раси. Потомците на тези елфи вече не подържат купола, но магията им се разпространява като познание между елфите и полуелфите.
Върнете се в началото Go down
Мърл Амброуз
Грандмастър
Грандмастър
Мърл Амброуз


Брой мнения : 44
Points : 4662
Reputation : 0
Join date : 23.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:23 pm

Застанах в средата на малката площадка пред портата на лабиринта. Започнах да се оглеждам и да пренебрегвам глупаво бързащото ми сърце. да бях само десетина години по-млад...
- Алистър, Гилбърт!
Обърнах се за да видя как двамата решително ме следват по петите.
- Дороти е тук някъде. Усещам остатъци от магическо поле. Аурата ѝ е уставила силни следи около портата. Изглежда е намерила начин да влезе през портата без да е наранена от защитните заклинания на Линда...
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:27 pm

Настигнах Мърл при портата и го погледнах пронизващо.
- Какво има Мърл. Кажи ми. Не мога да ти помогна, ако криеш от мен.
Погледнах към Лабиринта. Нещо в цвета му ме притесни.
- Цветът на лабиринта.... Мърл, това е цветът от зелено който видях в кристалното ти кълбо. Какво има там?
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue2/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (2/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:38 pm

Дотичах след двамата и погледнах през рамото на Дред, малко в страни, покрай яката му.
- Мхм, прав си. Същото е зеленото, но помниш, че имаше и слънчеви петна. Като слънце, което прозира между клони. Може пак да е в гора със същото храстче, но да е другаде, където то е по-високо или нещо подобно?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:46 pm

Тръснах глава ядно и погледнах Гил. Имаше право, но в случая просто не знаеше, но бях под напрежение и всичко ме дразнеше.
- Хей, Я кротко там.
После се постарах да направя гласа си равен, за да не натрупвам излишно напреженеи върху горкия Гил.
- Виж... Някой от местата в лабиринта имат закрити области. за да отглежда някой сенчести растения, Линда е направила плътни тунели от храсти за да предпази тези култури.
Върнете се в началото Go down
Мърл Амброуз
Грандмастър
Грандмастър
Мърл Амброуз


Брой мнения : 44
Points : 4662
Reputation : 0
Join date : 23.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:51 pm

Поклатих Глава.
- Вярно, и именно в сенчестите части на лабиринта трябва да търсим. Помнете, трябва да намерите Дороти преди да е станало късно. аз ще се насоча направо към определената цел, където са пантофките, а вие се разделете и огледайте къде може да е тя.
После се завъртях и с едри крачки се изгубих между стените от храсталак.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue2/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (2/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:52 pm

Зяпнах идиптски след стария Маг.
- Какво по дяволите....
После погледнха Дред.
- За какво говори той. да не си е загубил чехлите в лабиринта или нещо такова?
ПОклатих глава неразбиращо и се надявах некроманта да ми обясни по-добре.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 3:56 pm

Прехапах устни и погледнах Гил.
- Пантофки. Нали помниш червеното, което видя ти във видението? Каза че е рубинено червено, като скъпоценния камък. Ако си чело книгата за Вълшебника от Оз, ще си спомниш, че когато пристигнала в страната Оз, Дороти се стоварила, заедно с къщата си, върху една вещица. Тази вещица носела червенио, рубинени пантофки, които можели да карат нещата да пътуват ужасно бързо, ако ги обуеш. Подозирам, че има нещо по-различно в пантофките, щом Мърл с цената на всичко иска спре Дорити да си ги вземе обратно.
ПОклатих глава и въздъхнах.
- Трябва да говоря с него на дълго и на широко. Но първо да разберем как стоят нещата. Сега... върви нататък. Аз поемам на запад.
И се разделихме, като се втурнахме в различни посоки.
Върнете се в началото Go down
Дороти Гейлс
Начинаещ
Начинаещ
Дороти Гейлс


Брой мнения : 17
Points : 4663
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 34
Местожителство : Рейвънууд, Канзас

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 12:56 pm

Огледах се развълнувано насам натам. Усещах повика. Сякаш стар приятел ми махаше през улицата. Тръснах глава, за да се успокоя и се огледах притеснено. Обърнах се за да видя спътничката си.
- На близо сме. Моля те, запали малко светлина за да виждам на къде сме се запътили.
После преглътнах, защото нетърпението ми да се доближа да целта си беше прекалено силна.
Върнете се в началото Go down
Реджина Флеймталън
Майстор
Майстор
Реджина Флеймталън


Брой мнения : 21
Points : 4667
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 1:24 pm

Погледнах малко притеснено Дороти. Тя направо не приличаше на себе си. От както беше предложила да дойдем тук, усещах,м че нещо не е както трябва. Но от друга страна се познавахме одавна, и не исках да си мисли, че сме някакви диваци, ние, пиромантите.
- Добре, Дороти - промърморих несигурно и вдигнах длан, в коят моментално пламна ново огнено кълбо, което накарах да увисне във въздуха. Бях оставила такива кълбета япо целия път назад, за да намерим пътя назад, ако се загубим, или когато излизаме.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 11:38 am

Уверено крачех нататък. завивах на посоки през пабиринта, без да знам точно на къде съм се запътил.Завих още веднъж на ляво и едва не си опърлих веждите от една огнена топка, висяща на равнището на очите ми.
Първо се стъписах и се зачудих дали някой от учениците на Фалмея не ни изпреварва, или следваше Дороти или беше нейна и наша конкурентка за вълшебните обувки на старата вещица.
Върнете се в началото Go down
Мърл Амброуз
Грандмастър
Грандмастър
Мърл Амброуз


Брой мнения : 44
Points : 4662
Reputation : 0
Join date : 23.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 11:43 am

Задъхвайки се, завих на дясно. Спрях и дишах тежко, сърцето ми биеше подозрително силно, но после щях да мисля за това. Ако Дороти се добереше до пантофките скоро, от нас нямаше да има какво да бие.
Завих на дясно и видях... огнено кълбо. Малко яркочервено-оранжева сфера висяща във въздуха. Погледнах я а после и голямо, прогорено дупчище в плета. Кимнах - изглежда Доти беше дошла с огнена магия... или нещо такова за да раздава правосъдие. Последвах светлината на друго кълбо, а после и на следващото. Изглежда това беше техният начин да не се загубят.
Върнете се в началото Go down
Дороти Гейлс
Начинаещ
Начинаещ
Дороти Гейлс


Брой мнения : 17
Points : 4663
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 34
Местожителство : Рейвънууд, Канзас

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 11:45 am

Огледах се и вдишах силно аромата на магията. Въздъхнах и се огледах. Изглежда не бях далеч. МАхнах на Реджина да ме последва... но после замръзнах. Обърнах се рязко и погледнах огненото кълбо в ръцете й.
- Редж... оставила си следи... ще ни последват изгаси ги!
Заразмахвах ръце пред лицето ѝ и я стреснах.
Върнете се в началото Go down
Реджина Флеймталън
Майстор
Майстор
Реджина Флеймталън


Брой мнения : 21
Points : 4667
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 11:48 am

Втренчих се притеснено в Дороти и изтървах кълбото си. Вместо да се притесня обаче се поразядосах.
- Как така да ги изгася. Стъмва се вече, трябва да запаля светлина или ще се препъваме без път и посока.
Тръснах ядосано глава.
- И защо да ги гася, как ще намерим пътя назад ако ги махна?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 12:49 pm

Завих в другата посока и се огледах. Още кълбета и една прогорена стена в лабиринта. Изглежда, когато е слагал пантофките там, Мърл е затварял пътя в лабиринта, за да се получат глухи алеи, в които да не успее да се вмъкне нарочно или случайно при артефакта от Оз. Вмъкнах се и продължих нататък, чудейки се дали Мърл и Гил не са наблизо.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5039
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Май 09, 2012 3:44 pm

Чух стъпки и се огледах.Кой ли беше?...И тогава го видях.Лицето ми грейна.Затичах се към него и го прегърнах.
-Ал,липсваше ми.
Стисках го толкова силно,че имах чуството,че ще се разпадне ако беше по-слаб.
-Ал,много те обичам.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПет Май 18, 2012 10:56 am

Ослушах се и се придвижих няколко крачки в страни. Внезапно нещо ми връхлетя и аз подскочих като ужилен. Но вместо нещото да почне да ме души или или хапе, както правят някой от създаниеята, живеещи в лабиринта. Но видях позната прическа в областта на врата си и с учудвне познах архиканслера на Рейвънууд.
Учуден, я прегърнах инстинктивно и се изчервих до корените на косата си.
- Мери... и аз те обичам... и ми липсваше...
Върнете се в началото Go down
Мърл Амброуз
Грандмастър
Грандмастър
Мърл Амброуз


Брой мнения : 44
Points : 4662
Reputation : 0
Join date : 23.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Май 23, 2012 2:48 pm

Настигнах две фигури в гръб. Извиках но дали ме чуха не разбрах. Веднага се досетих, коя е едната. Собственичката на червените пантофки - Дороти. Другото момиче беше доста притеснително на вид момиче, оставящо огнени кълбета след себе си. Сигурно беше една от ученичките на Фалмеа. Щом ме усетиха, двете стреснато се обърнаха към мен.
- Спрете - извиках след тях и размахах ръкави подире им.
Върнете се в началото Go down
Реджина Флеймталън
Майстор
Майстор
Реджина Флеймталън


Брой мнения : 21
Points : 4667
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Май 23, 2012 2:56 pm

Объркано погледнах Дороти и се намръщих.
- Чакай, той е учител. Щом учителят ни казва да спрем, значи има защо. Хайде да го почакаме.
Погледнах угрижено приятелката си. Изглеждаше някак разсеяна и сякаш не ме слушаше. Вместо да ме послуша обаче, тя се обърна и си тръгна Самичка.
- Не, Доти, почакай - опитах се да подвикна след нея, - Няма да дойда с теб по-нататък, ако не спреш.
Върнете се в началото Go down
Дороти Гейлс
Начинаещ
Начинаещ
Дороти Гейлс


Брой мнения : 17
Points : 4663
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 34
Местожителство : Рейвънууд, Канзас

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСря Май 23, 2012 2:56 pm

Обърнах се веднага, щом чух звук зад гърба си. Уплашено видях един от учителите. В главата си веднага чух гласа на Вещицата от Изтока. Тя ми казваше, че отново трябва да взема нещата в свой ръце. Трябваше да обуя пантофките и щх да съм свободна, щастлива, весела. Не знам защо си мислех,ч е така ще стане. Просто знаех, че така ще е. Вещицата беше крайно убедителна. ПОгледнах Реджина и я сръчках.
- Хайде, сега е моментът. Ако ни спре, всичко е загубено.
Обърнах се и си плюх на петите.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5039
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeСъб Юни 09, 2012 9:08 am

Докато с Ал се прегръщахме и се развахме един на друг една малка руса главица претича покрай нас.
-Крис, спри се веднага! Немога постоянно да те гоня и да се притеснявам, че ще се нараниш.-Момиченцето само ми се усмихна и продължи да бяга.-Ама въобще не ме слушаш. Ал, моля те хвания защото вече нямам сили да я гоня. Понеже е нашо дете расте по-бързо от нормалните деца и е просто хиперактивна. Косите ми побеляха от нея.-Пак погледнах към мястото където изчезна Крис.-Ъ,май не сме сами.В лабиринта има и други хора от академията и ако Крис прелети покрай тях може и да се стреснат..Не, че не искам да видя израженията им.-Засмях се като си представих израженията на Гил,лидия и другите.-Татенце успех. Сега отивай я търси.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/10Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/10)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПон Юни 11, 2012 1:42 pm

Устата ми зина като порта при думите ѝ.
- Наше дете ли? Кога, как, защо?
Раменете ми се отпуснаха и увиснаха, после махнах с ръка и се спуснах след момиченцето.
- Добре де... а, да имаме човек в лабиринта. Май... Гейлс от рвоя клас.
После хукнах колкото ми държат краката. ако дороти се беше разбесняла, скоро и ние щяхме да изпатим сериозно. А Крис... ами, Крис, щеше да налети и на някое от животните наоколо и тогава - тежко ни и горко.
Върнете се в началото Go down
Мърл Амброуз
Грандмастър
Грандмастър
Мърл Амброуз


Брой мнения : 44
Points : 4662
Reputation : 0
Join date : 23.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Лабиринтът на Изумруденият Сън Left_bar_bleue0/0Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty_bar_bleue  (0/0)

Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitimeПон Юни 11, 2012 1:46 pm

Догоних замръзналата на сред нищото Реджина и побързах да я настигна. задъхан спрях до нея и заговорих с ръце на гърдите:
- Спри, почакай...
Най-после спрях до нея и я погледнах:
- Не разбирате ли и двете... сега не е моментът да губим позиции! А какво ѝ е на Дороти? защо е толкова побесняла?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лабиринтът на Изумруденият Сън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лабиринтът на Изумруденият Сън   Лабиринтът на Изумруденият Сън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лабиринтът на Изумруденият Сън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Старият Град :: Паркът на Еднорозите-
Идете на: