Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Главна зала на Библиотеката

Go down 
+4
Линда Уу
Лидия Грейроуз
Мерилин Сантяго
Алистър Дредмастър
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:32 pm

First topic message reminder :

Тук се намира библиотекарят, които ще ви помогне да намерите каквото търсите.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:51 pm

- Много добре. Поемаш дървесните видове. Пазач на дивеча може да ни потрябва след като онрасне Атриума. За това те съветвам да внимаваш.
*потрих ръце; реших да се заема с нешо полезно и ръцете ми да са заети... докато си мисля за нещо по-приятно. Wink Wink Wink *
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4823
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 8:58 pm

- Смятам че трябват тополи и липи. Много високи и широко листни. Да правя приятна шарена сянка.
Вече бях на съответния рафт и прелиствах някаква книга за градинарска магия.
- Ако и другите предложат нещо ще съм им благодарна.
Погледнах въпросително Лидия, Алистър и Мерилин,
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4740
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:01 pm

- Трябва да има и иглолистни видове - Заявих въодушевено. - За да останат зелени през зимата. Някоя голяма елха, която да украсяваме за Коледа. Хубаво, живо дърво. Би било чудесно, нали?
Очаквах подкрепа от другите двама, които нещо се бяха умълчали.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:07 pm

- Мисля че трябва да го обсъдим всички заедно, с Далия, Гилбърт и Сайръс. За сега мисля, че ще е най добре да накарате дърветата да пораснат и ще добавяме по някой вид в последствие.
*подпрях се на рафта и за прелиствах дебел том с видове съвместими за общо отглеждане дъвета*
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:14 pm

Бях се отнесла някъде. Другите явно водеха някаква дилема докато аз въобще не слушах. Хванах само откъслечни разговори.
-Внимамайте какво ще правите. Неискам да нарушим природният баланс. Баланса е много крехък и лесно податлив. Трябва да щадим природата и нейните блага.
Докато си говорех хвърлях леки погледи към Ал.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4823
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:19 pm

- Не се притеснявайте, Мадам архиканцлер. Ще имам предвид всяко от дърветата, като свой деца. Не искам да ги наранявам, като карам видове да живеят против едни други.
Кимах и се чудех дали дърветата ще пораснат с вода само от езерото и дали магията няма да им повлия е по някакъв начин.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4740
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:25 pm

- Пазителят на Баланса се изказа, Лин. Мисли следващия път като ще правиш нещо.
Вече нямах търпение да дойде Коледа и да украся Атриума. Елхата в центъра трябваше да е голяма поне колкото Световното дърво за да ме задоволи.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:27 pm

*вдигнах очи от книгатаи погледнах Мери*
- Какво има, Архиканцлер? Изглеждате замислена?
*почувствах се особено загрят от погледа й и се размърдах на място; беше ми малко неловко и някак вълнуващо да ме гледа с тези очи*
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:28 pm

Вече беше станало много късно. Снощи не бях мигнала и мислех за Ал. Очите ми вече се затваряха и нищо чудно беше станало много късно. Огледах набързо библиотеката и оставих на мястото им вече прегледаните книги.
-Аз ще си лягам, приятна вечер.-Усмихнах се на момичетата и изпратих една невидима въздушна целувка на Ал.-Моля ви после да си върнете всичко на място и не стойте до късно и утре е ден.-След това излязох и се отправих към стаята си.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 24, 2011 9:44 pm

- Лека нощ... Мери.
*смотолевих го под нос и започнах да събирам книгите*
- Хайде да прибираме нещата си, ммомичета. Лидия, домът ти е на Колосъс Булевард, а твоят, Линда - в беседката в Парка на еднорозите. Съветвам ви да си лягате, защото вече е късно и само ще си развалим съня. Съветвам ви да не купонясвате.
*скоро събрахме нещата си и върнахме книгите по рафтовете; Момичетата си тръгнаха; аз изгасих факлите с магия и затворих*
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:01 am

*вдигнах един от свещниците над главата си за да осветя тъмния ъгъл на книга в нефритено-зелена корица. пламъчето подхвана една паяжина и накара насекомото да побегне ужасено по стената;
- Древни заклинания за съживяване на дъвета... - четях аз заглавията, - Как да отглеждаме корени... Аурата на Тръна... Изуммруденият сън... за сега не виждам нищо, свързано с Воала. А ти?
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4823
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:04 am

Прехвърлих един том, облечен в зелена люспеста кожа, сякаш драконова или змийска.
- Не но това е интересно - намаляващо бронята заклинание със есенни листа. Има и индивидуално торнадо за събаряне на скали, които пречат на гората, която отглеждаш. И автотрансформация в гарван.
Затворих книгата и прехвърлих друга.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:07 am

*разгърнах книгата, с дървени корици*
- Мечешкият рев за увеличаване мощтта на заклинание... лековна билка... автотрансформация в мечка.... Това са само практическа магия, Лин. Не виждам нищо свързано с историята на друидството. Магията на Живота се преподава като дисциплина в Рейвънууд, но като че ли не сме обърнали достатъчно внимание на историческият аспект.
*затръшнах книгата и я върнах на мястото й, вдигайки облак прах; май трябваше да псотавя почистващо заклинание преди да затворя библиотеката миналия месец.*
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4823
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:09 am

Прехвърлих една книга с инкрустирани в корицата смарагди и се облещих:
- Ал, виж това!
Той дойде и се наведе през рамото ми. За миг миризмата на пръст, която долових ме разсея, но се съсредоточих.
- Тук става дума за седемте демона на греховете - преки подчинени на Аркемонд. Изглежда че този мъдрец е знаел много за тях.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:12 am

- Става дума за Хироноко Токугава-сан.
*замислих се*
- Токугава... това е игуменът на един храм в Япония. Ако е той разбира се.
*намръщих се, втренчен във заглавната страница*
- Книгата е японска, но летоброенето ми е непознато. Наистина японския не ми е майчин език, но тези знаци не ми приличат нито на цифри, ното на ейроглифи. Познаваш ли ги?
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4823
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:19 am

- Това не са японски йероглифи. - възкликнах аз възбудено, - Това са елфически знаци за години!
Скочих като че ме изхвърлиха от катапут
- Този човек знае нещо за мен! Той знае коя съм. Този Токогава!
Толкова се зарадвах че прегърнах Дред през врата.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 04, 2011 8:24 am

*олюлях се на място и се вцепених; Лин беше всичко, но не и обект за гушкане;*
- Пусни ме, Линда... задушаваш ме!
Тя ме пусна и лицето и пламнаа алено, сякаш я бях зашлевил.
- Япония! - заявих за да сложа точка на внезапния й изблик - Да вървим преди да си направила, нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 6:59 pm

*влязох с недоволно изражени; каквото и да ставаше в двореца, не исках да съм на вратата на началото на каквото и да ставаше там; прибрах се с телепортация и сега се опитвах да намеря уединено място където да помисля; в двореца все още чувствах присъствието на фростморн и реших че мога да се поразсея ако се помотая из библиотеката например*
*надявах се да срещна конкретен човек, с когото не се бях виждал почти малко след като бях пуснал най-после меча*
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:07 pm

Мери седеше в най-отдалеченият ъгъл на библиотеката и беше забила нос в една огромна книга. От време на време прелистваше страниците и пак се зачиташе. Изглеждаше, че това четиво й беше интересно. Няколко дни прекарваше в четене и ровен из книгите. Явно търсеше нещо конкретно, но незнаеше къде по-точно да търси. Когато видя, че тук няма това което търси хлопна силно книгата и взе друга, а тази захвърли на масичката зад себе си.
Докато прелистваше се случваше да си промърморва под носа:"И в тази не е!"
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:12 pm

*и естествено я намерих; сърцето мис скочи чак в гърлото, когато я видях; замръзнах и устата ми пресъхна за малко, но се поокопитих; преглътнах и се шприближих бавно, за да не я стресна*
*косата й падаше изящно по раменете, а по красивото й лице проблясваха ясно светлините на свещите; точно така исках да си я спомням винаги - като ангел, който винаги ще е озарен в романтичното сияние на няколко свещи*
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:18 pm

Докато четеше и прелистваше страниците се поряза на един лист. Изохка и засмука кръвта от пръста си. Тъй като беше богиня раната й бързо зарастна и пак запрелиства. След две минути захвърли поредната книга стана от стола и докато вървеше се блъсна в някой. Понякога въобше не гледаше къде ходи.
-Изв...Дред!-Хвърли му се на врата и го разцелува.-Липсваше ми. Къде беше?
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:20 pm

*буйна вълна от радост и задоволства, толкова му чужда колкото и раздаването на бонбони в детските градини, Алистър се облещи и стъписано прегърна Мерилин; искаше му се да я стисне така че да я смачка, но се постара да е възможно по-нежен*
- А, Мери... и ти много ми липсваше. Аз... ние... колегите... такова... Ние имахме работа на вън. Врагът не спи, знаеп как е
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:37 pm

-Знам, знам!
Докато говореше с Дред Мери изпусна книгите, които беше помъкнала, за да ги върне на място. Навсякъде се разхвърчаха листове книги и някои от огромните томове успя да удари дред и Мери по краката.
-Извинявай отнесох се!
Мери се наведе и започна да събира книгите и листовете. На една от бележките с красивият почерк на Мери бяха изписани трите имена на един от учениците й (Гилбъртс Шамоуей Бейтс). Момичето като видя листа веднага го взе и изхвърли в близкото кошче.
-Боклуци!-Усмихна се плахо тя.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4803
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:37 pm

Побързах към библиотеката и нахлух като вятъра. Исках да намеря Дред и да го предупредя за ставащото, понеже си беше тръгнал, преди да сме разбрали за какво говори пратеника.
Нахлух в библиотеката и естествено заварих Дред, както и очаквах. Но не беше сам. Замръзнах, когато видях двамата да стоят един до друг...

(ръцете на дред не виждам понеже са под наметалото, не се плашете)
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:40 pm

*побързах дасе наведа и да помогна на Мери да събере нешата си, като се стараех да се правя че не съм се докосвал до нея; колкото и да се стараех, буйната червенина по бузите ми щяха да привлекат вниманието дори на Гил;*
- Нищо, с което се занимаваш... занимавате, не е боклук, архиканцлер - побързах да си придам официалния вид, - Гил какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4803
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:43 pm

Махнах с ръка за да покажа, че е важно
- Дред, стига си си гукал с директорката! Имаме вражески проблем в Япония. Лин и Сайръс вече са на път, но като знам как Сайръс обича да се потрива, няма да нападне, докато врагът не го задърпа по брадата.
Нещо привлече вниманието ми.
- Я, моето име? А Далия твърдеше че никъде не може да се намери място, където името ми да бъде записано, освен в полицейски доклад
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:47 pm

Надигнах глава и видях момчето да ни гледа някак странно.
-А, Гилбърт радвам се, че дойде. Тъкмо с теб трябваше да говоря, но насаме.
Помислих си, че дред ще реше да ни остави сами и затова добавих...
-...но се радвам, че и Дред дойде. Така ще има някой който няма да припадне, при това което ще ти кажа и после ще ни свестява. Гил разбрах, че ти и аз сме.. сме брат и сестра. Не ме питай как разбрах, но разбрах. Не ме питай за подробности, прочети това.
Натиках един огромен том в ръцете му и продължих да събирам разпиляните книги и листове по земята.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5685
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:51 pm

- не си гукам с когото и да било, Гил - не говори глупости! - скастрих го не основателно и му препредадох тома, - Я хубаво си прегледай родословието, Мистър Много ми знае човкта
*с удоволствие гледах как ицето ми се видоизменя пред очите ми*
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4803
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 7:54 pm

Взех книгата и внимателно зачетох...
- Бейтс... - промърморих замислено
- Архиканцлер, аз никак не съм учуден че ние сме толкова близки роднини. Трябва да призная, че моя старец беше доста хубав като по-млад, а винаги си е бил палавичък. Като малък ми разказваше че някога около Египет се влюбил истински, но се наложило да бяга, понеже го погнали за потапянето на един кораб.
Ухилих се широко.
- Като сме роднини, нали ще имам по-добро отношение от теб? Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5037
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 2 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:00 pm

-Че аз не се държа добре с теб. Това, че си ми брат не означава, че ще имам някакви по специални отношения с теб. С Дред сме сгодени, но когато си е нужно си го скастрям. Ще се учите на ред и дисциплина. Да не си мислите, че ще ви оставя да ми се качите на главата. Та така.. За какво си дошъл? Едва ли е, за да четеш?!
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Sponsored content





Главна зала на Библиотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Главна зала на Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Цитаделата :: Библиотека-
Идете на: