Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Главна зала на Библиотеката

Go down 
+4
Линда Уу
Лидия Грейроуз
Мерилин Сантяго
Алистър Дредмастър
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 3:32 pm

First topic message reminder :

Тук се намира библиотекарят, които ще ви помогне да намерите каквото търсите.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4795
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:10 pm

Отворих уста като риба на сухо и едва успях да кажа две думи:
- Ами аз очаквах, че... ще разбереш че се шегувам.... - я чакай, чакай!
Зяпнах Дред.
- Ама ти какво? КОга си се сгодявал за сестра ми? И нищо да не ми кажеш? Ама дред, ти си по-потаен от пазарски фокусник с карти на тука-има тука няма!
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:13 pm

- Ти пък разбра, че сте роднини от няколко минути и вече си царя на бара! - възкликнах възмутено. - Ще се сгодявам за когото си искам, Гил. Не се шегувай с това. Мери държеше да ви каже на всички, но аз настоявах да го пазим в тайна, за да не ви разсейваме с това. Пък и ти се заигра с Далия Фалмея 20 мин, след като се запознахте така че не ме обвинявай
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4795
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:17 pm

- Щяло, вика, да ни разсейва! Аве, брато! Ти не просто се натискаш с директора! Ти си се сгодил тайно за нея! Момичетата ще откачат! Представяш ли си го само?!
Сватба! Всички в костюми! Учениците подредени в шпалир! Далия и Лидия ще се кикотят като момички на панаир. А Сайръс в смокинг?
Тук се изкикотих гръмогласно.
- Нееее, само за това си заслужава да се ожените!
- Шегата на страна - много се радвам за вас. Но трябваше да ми кажете, сега всичкото това гледане под вежди ми се изяснява...
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5029
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:18 pm

Мери събра всички книги и ги трясна силно на масата като изпуфтя тежко.
-Благодаря, че ми помогнахте. Няма що. Само знаете да клюкарствате, но не и да си размърдате задниците. Гил дойде, за да кажеш нещо, а не да клюкарстваш, какво ще казваш? И бързо, че имам работа.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4795
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:30 pm

- Ами... аз не казах ли?
Погледнах Дред.
- Аааа... войскова част от инферии се е размърдала около външните постове в Япония. Подозираме, че Аркемонд има пръст в това. Надушил е че Фростморн е в Двореца и се За ще направи всичко за да го докопа. Далия и Лидия още работят по коването, а Сайръс и Линда са вече на стените, ако нещо не ги е забавило.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:33 pm

*гузно оставих книгата, която бях взел от поса и я оставих на масата*
- Добре, много добре! Върви при тях и ги предупреди, че искам да подържат обсадениет войници в неведение за ставащото. Дори ако се наложи Сайръс да ги омагьосва със заблуждаващо заклинание на всеки 20 мин. Не иска да прекалявате и да оставяте диря в итстрията, иначе ще отговаряме с живота си. Потвърди, че Аркемонд е там и едва тогава действайте офанзивно
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4795
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue2/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (2/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 8:36 pm

- Ай, ай, капитане! - изкозирувах шеговито и се обърнах към вратата, - Хайде, ще се видим по-късно. Архиканцлер... Мери, внимавай какво правиш в Дредчо, да не се налага да му гърмя главата с волтови дъги.
Хайде, че времето лети. Чао... сестричке... хм, малко ще мие трудно с това.
И се изнизах на вън със замислено изражение
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 8:50 pm

*потрих ръце доволно; поне за сега Гил нямаше да ми се пречка в краката*
- За сега е на страна външното присъвие.
*обърнах се към Мери, която все още подребдаше книгите си; беше по-хубава от всякога; в гърлото ми запулсира нещо и непристойни мисли се завъртяха в главата ми; отхвърлих ги и се шрезрях че мисля с оная си...; махнах с ръка й се поодръпнах на страна и запонах да й помагам, от другата страна на масата*
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5029
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:02 pm

Когато останахме на саме с Дред станах от земята и се приближих до Дред.
-Скъпи, искам да си имаме дете.
Мери беше дирекна, че дори тя се изплаши от себе си. Приближи се до дред и го гушна.
-Ти какво мислиш по въпроса?
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4752
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:26 pm

Напъхах се в библиотеката и видях Мерилин да гледа въпросително Дред.
- Ей, хора, изпуснахте последните събития. - ухилих се на двамата стъписани души - Още един от Демоните на Аркемонд гушна букета. Амон или Сатан или там който беше. Сгепи ни на тясно и мислехме че сме на път да загинем. И точно тогава кой идва?! Гил! Никога не ми е минавало през ума, че ще радвам да видя щръкналата му коса. А той дойде, въоръжен с готовия префасониран Фростморн. Уби демона, но сега не се чувства много добре, защото пък противника му заби едно заклинание в главата. Покъртитрелно ти казвам!
Върнете се в началото Go down
Борис Толстаф
Начинаещ
Начинаещ
Борис Толстаф


Брой мнения : 10
Points : 4646
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:30 pm

Влязох в библиотеката доста объркан. Бях се лутал и града около няколко дни, докато намеря къде да се устроя. После и багажа ми се загуби, а сега се лутах като загубено куче из цялата библиотека, не сигурен, кога да започват занятията.
- Ъъъ, здравейте - усмихнах се плахо на тримата в залата
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4815
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:34 pm

Влязох няколко минути след Сайръс. Едвам издържах на нарежението, след като бях направила няколко магии, за да пооправя Гил. Сега си лежеше в къщи, завит до брадата и с доста бинт по черепа. Сигурно прическата му никога нямаше да е същата...
- Извинявайте, че се забавих, трябваше да полекувам малко Гил. Май здраво са му спукали главата. Бълнуваше че има сестра...
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:36 pm

*замисено погледнах Мери в очите*
- Ами... не знам, Мери, ако се чувстваш по-добре след случилото се... не забравяй че сме в средата на война, Какво детство ще осигурим на дете, кото ще се страхува от съвсем малко за това, дали няма да се събуди и да види родителите си на късове по пода.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5029
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:40 pm

-Да прав си. Аз просто... Аз просто не помислих.
Мери се натъжи малко, но когато чу чу Гил е пострадал. Изражението й от тъжно стана притеснено.
-Кой кучи син е причинил това на брат ми? Ще го убия без да ми мигне окото ако вие вече не сте го направили?
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4752
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:43 pm

- Ехей, не се пали шефке - размахах весело ръце пред нея, - Демонът бе убит от самия Гил малко след това. А тази шега с роднинската ви връзка не я поддържай, че може още да го тресе сенилността, когато се събуди. Амон го тресна здраво.
Помахах с ръце и се обърнах към Борис:
- Ментора ти яде бой. Сега марш в леглото!
Върнете се в началото Go down
Серен Найтчант
Майстор
Майстор
Серен Найтчант


Брой мнения : 27
Points : 4663
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Дувър, Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:48 pm

Влязох с танцова стъпка в библиотеката и оставих наръч книги на тезгяха. Отписах ги на бурзо и се усмихнах на няколкото души на групичка. Познах само Мис Уу, която ми беше учител. В момента се препираха един мн нисък брадат магьосник и Важна на вид магьосница със странна стоманена красота, Доближих се до Линда тихо и я попитах какво става.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5029
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:49 pm

-Шега? Сайръс аз не се шегувам. Гил наистина ми е брат и не ме наричай шефке. Ако пак ме наречеш така ще си има съответните последици.
Наистина е странно за всички това, че Гил ми е брат, но и за мен беше така в началото. Седнах на близкият стол и зачаках да ми разкажат по обстойно какво и станало.
-Е, разказвай Сайръс.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:51 pm

- А аз мислих... - потрих врат не сигурно, - Ако утре не осъмна, не искам да оставянещо толкова хубаво да ни се размине. Искам да кажа... нека имаме дете! Утре може да е късно! Ако няма утре, не искам да си ида и да знам, че съ пропуснал възможността да направя нещо толкова важно с теб.
*усещах че се повтарям и пелтеча но не ми пукаше; линда се червеше, Сайръс се кривеше, а двамата ученици само примигваха не сигурно
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4752
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 10:59 pm

- Е то няма много за разказване, ше... Архиканцлер! - поправих се аз, - Аз и Линда отидохме да помагаме на обсадените стени на северната граница на Средновековна Япония. От морето бяха изпълзяли стотици немъртви, под командването на Демона на Гнева, Амон, още един от хората на Аркемонд. Опитахме всичко, но понеже Дред ни забрани да променяме линията на времето, не посмяхме да използваме по-силни и впечатляващи заклинания. А това беше грешка, понеже пичовете удариха доста пъргаво за ходещи трупове. Докато се усетим бяха се покатерили на стената и сега ако ползвахме силни магии щяха да паднат жертви и войници на императора.
И когато самия Амон си довлече миризливата трътка на стената и ни нападна се появиха Гил Далия и Лидия с готовия преобкован Фростморн. Гил се нахвърли върху него и двамата се биха известно време и когато Гил го прониза, онзи му заби една огнена песница в лицето. Точка!
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5029
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 11:01 pm

-Дред обичам те!
Прегърнах го и го целунах пред всички. Не ми пукаше, че ни гледат. Не съм ги викала. хванах Дред за ръка и го завлякох навън.
-Към стаята ми веднага.-Казах заповеднически като му се усмихнах лукаво.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5677
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/10Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/10)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 11:07 pm

*изчервих се като мома на хоро в Зли дол; едновременно се радвах и ме досрамя от думите на Мери*
- И аз те обичам, любов моя.
*двамата хванати за ръце тръгнахме да излизаме*
- Сайръс, затвори на излизане, Ако обичаш.
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4752
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Главна зала на Библиотеката - Page 3 Left_bar_bleue0/0Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 20, 2011 11:11 pm

Отворих уста като риба на сухо няколко пъти.
- Ама вие... ама то... ама чакай малко!
Хванах се главата.
- Днес е повече то странен ден! Гил уби демон и е брат на Мерилин Сантяго архиканцлера, която прави сериозно цуни-гуни с Алистър Дредмастър. Сега като изляза ще видя Аркемонда да играе на гоненица със сатири и Линда да бие скинари по баровете...
Днес не мие добър ден...
Излязох и аключих след себе си. Предпочетох да си легна преди да съм видял още някоя чудесия
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главна зала на Библиотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главна зала на Библиотеката   Главна зала на Библиотеката - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Главна зала на Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Цитаделата :: Библиотека-
Идете на: