Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 И аз да не остана по-назад :D

Go down 
АвторСъобщение
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4394
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
И аз да не остана по-назад :D Left_bar_bleue0/0И аз да не остана по-назад :D Empty_bar_bleue  (0/0)

И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПон Окт 22, 2012 9:54 pm

Отначало да отбележа, че помня да съм споменавала нещо от сорта, че няма да се занимавам с правенето на точно този подпис, ако мога така да го нарека, но след като "обещах" да не се мъча Very Happy ръцете ме засърбяха още повече Very Happy Very Happy Very Happy

Следващия път ще се опитам да те чуя, щото нещо не съм доволна от произведението, ама след толкова мъка и пот начелото, е грехота да не ти покажа какво успях да сътворя Very Happy и ще пропусна да спомена колко часа го правя, че ще ми се смеете Very Happy

Та ... колкото и да ми харесва като добавям разни глупости, накрая стана ужасно натруфено, затова ще кача хиляда варианта Very Happy Very Happy Very Happy а вие НЯМА да ми се смеете Very Happy

Spoiler:

Добре ... вече можете да се смеете Very Happy ама не прекалявайте Very Happy Все още ми минава номера, че съм новичка Very Happy А надолу ще взема да пусна някои по-нормални глупости Very Happy
Върнете се в началото Go down
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4394
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
И аз да не остана по-назад :D Left_bar_bleue0/0И аз да не остана по-назад :D Empty_bar_bleue  (0/0)

И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПон Окт 22, 2012 9:56 pm

Ето и малко нормални глупости Very Happy и верно са си мъничко ама си ги обичкам Very Happy голям зор видях, докато ги сътворя Very Happy Very Happy Very Happy

И аз да не остана по-назад :D 5277784G

И аз да не остана по-назад :D 5280984E
Върнете се в началото Go down
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4394
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
И аз да не остана по-назад :D Left_bar_bleue0/0И аз да не остана по-назад :D Empty_bar_bleue  (0/0)

И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПон Окт 22, 2012 10:06 pm

Сега ... сега е време за малко рисунки Very Happy Не съм от най-талантливите хора, но ако продължите да гледате надолу, ще осъзнаете, че пробвам от всичко Very Happy Very Happy Very Happy все от някъде ще вземе да излезе нещо хубаво Very Happy

Ам ... лошото е, че имам само 1 рисунка на компа Sad ще видя утре да се разровя из старите тетрадки и да нащракам разни глупости, за да зяпате Very Happy
И да отбележа ... точно това ми беше първия опит с манга герой, така че е малко дебел, да знаете Very Happy и ще взема да го сложа в спокойлерче, че е много голямо :X тия по-горе ги стрих, за да не се плашат хората още като влязат Very Happy

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4394
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
И аз да не остана по-назад :D Left_bar_bleue0/0И аз да не остана по-назад :D Empty_bar_bleue  (0/0)

И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПон Окт 22, 2012 10:06 pm

Това, което сега ще кача е ... и аз не знам какво е Very Happy общо взето, в един форум имаше конкурс за най-добър РП творец, който щеше бъде с десет теми, но след първата (След като ги разгромих Very Happy Very Happy Very Happy ) хорицата се отказаха. Взех, че събрах най-много гласове и съм се надула ... ама малко Very Happy та реших и тука да се фукам Very Happy

Понеже прочетох, че е против правилата да има шаринии и други неща, ще я сложа в спойлер, че ще ми отнеме повече време да махна цветовете, шривтовете, оголемяването и тн. отколкото на вас да я прочетете Very Happy така де, ако някой се кара ще я оправя ... добре, защо няма ематиконка на ангелче Very Happy сега как да се правя на миличка Very Happy

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4394
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
И аз да не остана по-назад :D Left_bar_bleue0/0И аз да не остана по-назад :D Empty_bar_bleue  (0/0)

И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПон Окт 22, 2012 10:10 pm

Ако все още не сте се отегчили ... СПОКОЙНО Very Happy имам още глупости, при мене край няма Very Happy

Това е една от любимите ми глупости, които написах разревана преди около три години. Държа да отбележа, че след няколко дена нещата се обърнаха в моя полза, но както се казва, творците са най-добри, когато са измъчени и неразбрани, като се опитват да накарат другите да ги разберат Very Happy като съм щастливо Флубена, не мога да пиша тъйни стихчета Very Happy
Има и други, но това ми е любимо, затова реших да почна с него. Не е кой знае какво, но при положение, че бях на 17 и бях по-глупава от колкото съм сега Very Happy направо съм си фен, няма кво да крия Very Happy Very Happy Very Happy



Перфектният

Перфектния не чаках,
а за глупаците аз плаках,
за специални ги намирах,
но никога не ги разбирах.

Молех се на всеки втори,
със любов да ми говори,
а оказа се сега,
че аз не влагах нищо от душа.

Имах аз една любов,
но той оказа се суров.
Плачех вкопчена във него,
а той ме гледаше студено.

И във един момент съзрях,
редовно лъганата бях.
Затеорих аз за миг очи,
но празни бяха моите мечти!

Забравих за сълзите,
забравих за мечтите,
забравих за какво живях,
за какво години аз копнях!

За рицаря и белия му кон,
за двуреца-моя бъдещ дом,
забравих дори и за мига,
във който тичах боса под дъжда.

Изведнъж огледах се в едни очи,
бях сама, а пред мен седеше ти.
Дълго чудих се какво си
и пред мен защо си.

Мигнах аз веднъж
и видях пред мене мъж.
Беше прекалено зрял за да си момче
и честно, приличаше ми на вълче!

Сладък, рошав и игрив,
мил, красив и срамежлив.
Може би, илюзия бе това,
аз не виждах теб, а моята мечта.

И тогава аз разбрах-
теб жадувах и мечтах,
че същата бях аз-
едно дете без глас.

За мен ти беше мираж,
но всеки ден изпълваше ме със кураж.
Във една тъмна нощ реших
и във любов на теб се обясних.

Чудех се дни наред,
мислех само за теб,
знаех че дори и да го прочетеш,
пак няма да ме разбереш.

Бях заслепена, но разбрах-
предпочитам да знам, отколкото да ме е страх!
Изправих гордо аз глава
и се изсмях в лицето на страха.

От едно невинно „Здрасти”
в мене пламнаха безумни страсти.
Но отговора не получих аз веднага
и все пак очаквах изненада.

Споделих с напълно непознат,
а той каза: „Не поглеждай назад...
ако те пропусне, значи е глупак!”
... а колко исках да е прав.

Естествено, повярвах на лъжата,
че аз съм ти в главата.
Дори представях си тогава,
как страстно те цвлувам до забрава.

Но в уречения час,
изстина моита страст.
Страха ми надделя
и почувствах се сама.

И веднага щом разбрах,
че обичана не бях,
пожелах си да потъна във земята,
погълната от тишината.

С теб прекарах си чудесно,
но не беше лесно.
Мечтата ми да те прегърна,
в глупост се превърна.

Със тебе като силна се държах,
но веднага щом във къщи се прибрах,
сълзите от очите се изляха,
и мислите ми спряха.

В стаята студена,
заспах тъжна,уморена.
Щом очите си отворих,
сълзите пак пророних.

Но щом замислих се, разбрах,
че права, този път не бях.
Защо да плача аз сега,
щом открих моята мечта.

Плаках тъжна и сама,
но имам нужда пак да споделя.
Щастлива съм аз зная,
ПЕРФЕКТНИЯ намерих най-накрая.

И дори сега без тебе,
няма да е тъжно в мене,
ще те чакам аз до край,
защото ти перфектния за мен си знай!
Върнете се в началото Go down
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4394
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
И аз да не остана по-назад :D Left_bar_bleue0/0И аз да не остана по-назад :D Empty_bar_bleue  (0/0)

И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitimeПет Окт 26, 2012 4:04 pm

Днес малко експериментирах Very Happy

И аз да не остана по-назад :D 5418981t
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





И аз да не остана по-назад :D Empty
ПисанеЗаглавие: Re: И аз да не остана по-назад :D   И аз да не остана по-назад :D Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
И аз да не остана по-назад :D
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Зона за реалния потребител :: Творчество на потребителя-
Идете на: