Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Кулата на преподавателя

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5665
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Кулата на преподавателя - Page 2 Left_bar_bleue0/10Кулата на преподавателя - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/10)

Кулата на преподавателя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Кулата на преподавателя   Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 05, 2012 1:20 pm

First topic message reminder :

Кула:
Spoiler:
Стая:
Spoiler:
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Женевиев Кортес
Майстор
Майстор
Женевиев Кортес


Брой мнения : 161
Points : 4395
Reputation : 0
Join date : 20.10.2012

Наказание
Предупреждение за наказание:
Кулата на преподавателя - Page 2 Left_bar_bleue0/0Кулата на преподавателя - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Кулата на преподавателя - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кулата на преподавателя   Кулата на преподавателя - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am

Останах спокойно в леглото, като се опитвах да не давам никакви признаци на живот. Просто чаках да излезе, за да мога най-накрая да заспя спокойно, но дори и след като това стана, не можах да се отпусна. Започнах да се въртя нервно в леглото, което беше попило изцяло аромата на кожата му … нещото в него, което ми действаше най-силно. Затова и просто не можах да заспя повече, но може би щеше да е по-добре, ако си бях тръгнала, преди да правя глупости.
Знаех, че това, което отново правих, не беше редно, но сега беше още по-зле – докато ръцете ми се разхождаха по тялото ми и надигах бавно тениската, лицето ми бе извъртяно на една страна, за да мога да забия носленце във възглавницата. Виждаше ми се ужасно извратено и ненормално, но просто не можех да спра да поемам от аромата му, а това ме възбуждаше до толкова, че сякаш нямаше нужда да се докосвам, за да изпитам подобно удоволствие.
Аз обаче не спрях … продължих да се самозадоволявам под завивките, душейки като кученце, като кожата по цялото ми тяло настръхваше от удоволствие. В главата ми изкочиха сцените от снощи, които сякаш ме възбудиха повече и отколкото тогава, а щом се сетих как езика му се въртеше около зърната ми, облизах две пръстчета и започнах да ги дразня леко. Удоволствието беше несравнимо, а силата на оргазма ми бе поне три пъти по-голяма от предния път.
След грандиозния финал се чувствах ужасно, затова просто се изправих и започнах да търся какво да облека. Намерих роклята и обувките си, а вън бе започнало да се смрачава заради някакъв моментен облак. Е … сега беше моя шанс и без това никой от учениците не можеше да се прикрива перфектно, но сега бе достатъчно тъмно, а навън не се виждаха много хора. Затова и веднага си тръгнах, като бавно и внимателно вървях, докато не стигнах в стаята си. Както се очакваше, учениците на професор Уу бяха напълно добре и вместо да спят и да пуфтят от болка, бяха някъде навън и се радваха на природата. Това беше повече от добре за мен, защото нямаше никой в стаята и можех да залича следите от снощното ми преживяване, а приятно ухаещата тениска остана под възглавницата ми.
Върнете се в началото Go down
 
Кулата на преподавателя
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кулата Ашенвейл
» Кулата на Хестива

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Старият Град :: Найтсайт-
Идете на: