Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Атриумът

Go down 
+10
Терънс Уейстлендър
Дъсти Шадоуклауд
Джаки Уйспърфлейм
Сайръс Дрейк
Линда Уу
Лидия Грейроуз
Мерилин Сантяго
Далия Фалмея
Гилбърт Бейтс
Алистър Дредмастър
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:09 am

First topic message reminder :

Това е вътрешен двор, в които ще прекарвате свободното си време с ученици от други специалности
Атриумът   - Page 6 Atrium-Interior


Последната промяна е направена от Алистър Дредмастър на Чет Окт 25, 2012 8:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4739
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:44 pm

- Леле, колко е грозен - отместих очи и забих поглед в тревата.
- Признавам че естетическото чувство на джуджетата не е кой знае какво, но тоя прилича на пълен изрод. Даже по препълнен. Демон, казваш. Че аз знам за покварен вид Призоваване, с което се викат демони. Не можем ли да го викнем и сритаме още тук?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:48 pm

Тук естетиката не е Важна, Сайръс.
*поглендах Мери; гневното й лице ме караше да се притеснявам; ако побеснееше и се нахвърлеше върху Аркемонд неподготвена... ; избих това от главата си и погледнах пак джуджето*
- Освен това, демоните, коитро могат да бъдат призовани са обикновени слуги, безмозъчни като пънове и жестоки като диви зверове. Аркемонд е прекалено силен, хитър и опасен за да рискуваме да го викаме на територията на училището. Това би застрашило живота на всичи ученици че и на не тъй-безсмъртните учители, честно казано.
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4802
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:52 pm

- не позволявам да се викат демони в новата ми градина. - Възмутих се не на шега аз. - Растенията са живи същества като всички нас и не искам демонът да стъпва с мръсните си крака по тях. Освен това да го викаме до Световното дърво, си е все едно да му поднесем победата на тепсия.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4782
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:53 pm

- Точка за блонди - обявих шумно и погледнах Огромното дърво в центъра на Залата. - Освен това, Лидия и Далия ги няма. А аз лично не вярвам че демонът ще има проблем да оправи трима елементалисти без да му мигне окото.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:55 pm

-Тоя кух демон няма да припарва до академята. Просто забравете. Ако някой позволи това чудовище да припари и на сантиметър от академията ще се разправя с мен, а аз съм безпощадна.-Стана ми малко смешно.-Така сега трябда да съставим план на действие преди армията му от кухи черупки да се запътила насам.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 2:58 pm

- Силите му са силно намалели от както е свобода. Подозирам че няма да е способен да си отвори портал за да призове демони на помощ. Но винаги може да намери къде са затворени 7едмината му слуги.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4782
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 3:00 pm

- Тогава какво чакаме! ако вече си чака Воалчето, да идем и да му го вземем.
Скочих на крака и всички се телепортирахме в Скандинавския полуостров. След нас остана само пушилка и разноцветни светли искри от различните магии за телепортиране
Върнете се в началото Go down
Дъсти Шадоуклауд
Начинаещ
Начинаещ
Дъсти Шадоуклауд


Брой мнения : 15
Points : 4631
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:14 pm

Плачех дълго и неудържимо. Телата на ранениете лежаха като мъртви. Бяха подредени в няколко хамака, опънати между дърветата. Сайръс, Гилбърт и господарката Уу, спяха или бяха в безсъзнание. Около тях се суетеше Лидия Грейроуз, следвана от Далия Фалмея. Аз помагах до колкото можех и сега превързвах галвата на професор Дрейк.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:21 pm

*носех Мерилин Сантяго на ръце с най-скръбното изръжение на което бях способен; исках да направя нещо за нея, но можех само да я приспя за малко; Далия и Лидия ми помогнаха да я поставя на един от хамаците; Лидия подсмръкна шумно, а Далия изглеждаше като че са я накарали да изнася труповете на всичите си роднини*
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4718
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:27 pm

Огледах бледото и спокойно лице на Мерилин. Сякаш беше статуя. Алистър изглеждаше като призрак а едното му око беше затворено. Изглеждаше някак различен... някак по-стар и по-... не знам, зъл.
- Алистър.... Дредмастър? Ранен си. Ела да се погрижа за теб. Какво му е на окото ти?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:32 pm

- Аз...
*докоснах с ръка затвореният си клепач; все още ме гореше но болката беше намаляла; *
- Добре съм, Далия... аз искам да ... искам да остана тук... за малко... сам, ако нямаш нищо против.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4718
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:39 pm

- Добре... Ал.
Обърнах се и побързах към Лидия и Дъсти Шадоуклауд, които сега превързваха левия грак и челото на Гилбърт, който имаше вид на бит с камъни с ужасен отток под лявото око. Хвърлих поглед през рамо към Дредмастър, които гледаше като мъртвец Мерилин, покрил лявото си око с дясната си длан.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4719
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:46 pm

Покривах със лед подутия глезен на Дрейк, докато Дъсти увиваше в бинт лакътя на Линда Уу с натъжено и наведено изражение.
- Не плачи, Мила - опитах се да я успокоя, но като че ли гласът ми прозвуча глухо и безсмислено.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:49 pm

Гледах към тавана. Нямах сили да говоря затова просто гледах безизразно. Хванах Дред за ръката и с немощен глас прошепнах:
-Извинявай!
Чувствах се като една глупачка. Паднах толкова лесно, загубих детето си и не направих нищо, за да помогна на останалите. Чувствах се като една захвърлена непотребна вещ. Отново заплаках, исках да спра, но не можех.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 5:55 pm

*Наведох се и я прегърнах докато плачеше; не можех да понеса гледката на облятото й със сълзи лице*
- Не... недей, Мерилин, моля те... не се самообвинявай. Аз не можах да спра Аркемонд на време. Бях жалък, нито достоен да те пазя. провалих се.
*стиснах раменете й и зарових лице в гърдите й*
- Прости ми... прости ми за провала ми, любов моя...
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:01 pm

Прегърнах го. Той не понасяше да ме вижда разплакана, виждах го в очите му, но и аз не понасях да го виждам тъжен и обвиняващ се за всичко.
-Не си виновен ти. Трябваше да го убия още преди 350 години, но не успях. Трябваше да реша дали да го убия или да спася най-скъпият за мен човек. Избрах да спася любимият човек за мен, но не успях. Бях се провалила, пра-пра-пра дядо ти умря, а с него изчезна и Аркемонд.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Дъсти Шадоуклауд
Начинаещ
Начинаещ
Дъсти Шадоуклауд


Брой мнения : 15
Points : 4631
Reputation : 0
Join date : 01.10.2011
Age : 33

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:02 pm

Хвърлих тъжен поглед към плачещия Алистър Дредмастър. Изглеждаше жалък в парцаливата мантия и множеството драскотини по тялото.
- Професор Грейроуз, може ли да се направи нещо, за професор Сантяго?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:10 pm

*вдигнах глава и се втренчих в нея; нямаше значение миналото; нито бъдещето; сега бяхме само двамата, ако не броим Далия Лидия и Дъсти; исках да я успокоя; исках да я накарам да повярва, че нищо не е загубено;*
- Няма значение, Мери... аз... важното е че сме заедно. Важното е че можем да продължим.
*извадих топът с Воалаизпод наметалото си*
- Все още нищо не е загубено. ти си жива и аз съм жив. Все още може да се преборим.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:16 pm

Опитах се да стана, но остра болка прониза цялото ми тяло.
-Искам да стана, помогни ми.
Трябваше да стана и да се раздвижа. Кой знае какво правеше сега онзи демон. Трябваше да го спра на всяка цена и този път не биваше да се провалям. Опитах да се надигна още един път, но не можех. Сякаш тялото ми се противеше срещу намеренията ми, сякаш ми казваше, че не бива да го правя. Зная, че не е правилно, но трябваше да постъпя така дори да е най-глупавото и грешно решение, което съм взимала до сега.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:20 pm

*помогнах й да стане и пъхнах глава под мишницата й за да я подкрепям*
- Не се притеснявай... мисля че няма скоро да се раздвижи пак. Ударът, който му нанесох ще го порази за много време. Или поне за следващите няколк дни.
*стиснах левия си клепач; все още ме болеше но вече съвсем слабо; възстановителните сили на вампирските ми гени си казваха думата*
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeНед Окт 02, 2011 6:26 pm

Целунах го и след това го прегърнах.
-Ще дойдеш ли с мен до дървото на живота? То също се нуждае от лекуване след битката. Баланса беше разклатен, а това оказва влияние на корените и листата на дървото.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 7:48 pm

*вече бях решил какво да правя; стоях в средата на Атриума и чеках далия Фалмея и Лидия Грейроуз; Дрейк, Бейтс И Уу все още се лекуваха, докато Дъсти Шадоуклауд и Луис Спрингфийлд и Серен Найтчент се грижеха за тях; двамата последни учители на крака се присъединиха към мен с най мрачните физиономии, които бях виждал*
- Тук сте... много добре. Очкавам пълно съдействие и минимум въпроси.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4718
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:00 pm

Гледах Дредмастър сякаш е обладан от демон. Лицето му беше изопнато, а лявото око припламваше в новата си форма, сякаш беше живо отделно от него. Не посмях да го питам какво му е, само кимнах и застанах до него и се приготвих да поемем към Световното дърво и портала. Поне аз си мислех че отиваме някъде през времето и пространството за да свършим нещо. По лицето му не можех да разбера какво е.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4719
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:20 pm

Погледнах Алистър със страх. Мерилин се възстановяваше в градината на дървото на живота, а в това време той се бе променил. Сега лицето му беше сурово и някак зло. Лявото му око грееше в полумрака на свечеряващата се зала на Атриума, сякаш гореше.
- Алистър? Къде отиваш? Къде отиваме?
Погледнах умолително Далия, сякаш тя знаеше нещо повече. тя обаче само вдигна рамене и погледна гърба на Алистър.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:28 pm

- Това - завих най-безцеремонно и извадих със замах Червения Елфически Воал изпод наметалото си, свит на топ в ръката ми.
- Имам намерение да го скрия така че Аркемонд да не успее да го вземе. Целта е проста сама по себе си, но изисква усилия от наша страна. Самото изпълнение ще е почти невъзможна. Но имам идея, която непременно ще ни спаси от Воала завинаги.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4719
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:30 pm

- И все пак... няма ли да ни кажеш в какво се състои плана?
Сега вече се притеснявах. Алистър изглеждаше сякаш ще ме убие, ако продължавам да го разпитвам, но аз реших че имам право да знам къде отивам и какво правя.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:33 pm

-И може ли да знам каква е идеята ти? Не искам да пострадаш, няма да го понеса.
Прегърнах го нежно.
-Ти си ми най-скъпото нещо и не искам да те загубя за нищо на света.
Целунах го и седнах на най-близката пейка.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5664
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:36 pm

Тръснах нетърпеливо глава и няколко кичура покриха окото ми за да не плаша хората около себе си.
- Ще разбереш като приключа. не мога да рискувам да губя време в потриване наоколо. времето е от голямо значение тук.
Прегърнах Мери и погледнах към Далия и Лидия през тила на Мерилин.
Протегнах ръка към двете момичета.
- Моля ви се, момичета... доверете ми се. И трите.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4719
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:42 pm

Примигнах и зяпнах двамата. До Мерилин Сантяго, Алистър не изглеждаше толкова зъл до нея. Сякаш се допълваха... или смекчаваха.
Кимнах и погледнах въпросително далия. Тя се усмихваше странно.
Върнете се в началото Go down
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4718
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 6 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitimeПон Окт 03, 2011 8:46 pm

- Много добре, Дред - заявих по-уверено от колкото се чувствах аз. - Щом така искаш... ще ти се доверя.
Погледнха към Дървото в центъра обгърнато в много цветно сияние. Зачудих се какво ли може да стане ако някой ден се наложи да го защитава с цената на живота си. Дали би била достаъчно силна?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Атриумът   - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Атриумът
Върнете се в началото 
Страница 6 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Цитаделата :: Дворът на Седемте Луни-
Идете на: