Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Творчество на Мерилин Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Творчество на Мерилин Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Творчество на Мерилин Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Творчество на Мерилин Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Творчество на Мерилин Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Творчество на Мерилин Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Творчество на Мерилин Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Творчество на Мерилин Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Творчество на Мерилин Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Творчество на Мерилин

Go down 
АвторСъобщение
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Творчество на Мерилин Left_bar_bleue0/0Творчество на Мерилин Empty_bar_bleue  (0/0)

Творчество на Мерилин Empty
ПисанеЗаглавие: Творчество на Мерилин   Творчество на Мерилин Icon_minitimeПет Сеп 09, 2011 3:49 pm

Arrow Arrow Arrow
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Творчество на Мерилин Left_bar_bleue0/0Творчество на Мерилин Empty_bar_bleue  (0/0)

Творчество на Мерилин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчество на Мерилин   Творчество на Мерилин Icon_minitimeПет Сеп 23, 2011 6:49 pm

Беше тъмно. Един катранено черен гарван прелетя над старият град от който не бе останало почти нищо. На една от терасите се появи сянка, а не след дълго се показа тя. Беше с дълга руса коса вързана на обикновенна опашка и облечена в дълъг черен шлифер от кашмир. Повя лек ветлец и както се появи от нищото така и изчезна от нищото.

Една година по-късно


Вероника бе излязла на верандата и пиеше сутрешното си кафе. От къщата излезе едно малко момченце, което отиде при нея и се гушна в нея.
-Добро утро, мамо.-Каза почти шепнешком момченцето.
-Добро утро, Били.-Отвърна тя като го целуна по челото.
-Мамо нали не си забравила, че днес имам състезание по плуване.
-Разбира се, че не съм забравила миличък. Иди си приготви нещата, а аз ще те чакам в колата.
Не след дълго Били се появи с раница на рамо, която премяташе от време на време. Качи се в новият семеен автомобил марка Chevrolet Captiva.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Творчество на Мерилин Left_bar_bleue0/0Творчество на Мерилин Empty_bar_bleue  (0/0)

Творчество на Мерилин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчество на Мерилин   Творчество на Мерилин Icon_minitimeСъб Окт 08, 2011 5:53 pm

Докато Вероника караше към училището на Били през една тъмна и тясна уличка нещо прелетя над тях. Вероника се опита да завие, за да не го блъсне и катастрофираха.
Когато се събуди лежеше в болницата. Беше на системи, а над главата й стоеше медицинската сеста.
-А, събудихте ли се госпожо. По-добре ли се чувствате?
-Къде е Били?-Каза с пресипнал глас Рони.
-Съжаляваме госпожо, но когато ви открихме той...
-Неее!-Изпищя Вероника и се разплака.-Не и синчето ми.
След няколко дена тя се възтанови и беше изписана от болницата. Вървеше към църквата, когато един човек я срешна и заговори. Беше облечен в дълъг черен шлифер. Сякаш беше излязъл от някой филм с вещици и вампири.
-Здравей, Вероника!
-Ангъс, какво правиш тук?
-Рони, трябваш ни.
-Защо съм ви?
-Знаем за Били и съм сигурен, че искаш ново начало в живота си. Ще си смениш името и ще започнеш отново живота си, начисто.
-Като убийца? Не забрави.
-Вече никой не обива от нас. И ние започнахме на ново. Ела довечера в къщата на хълма в гората. Има пълнолуние и ще направим ритуала на сенките.
-Добре ще дойда.

Вечерта всички се бяха събрали в имението и изричаха на лунната светлина срещу огромна черна свещ в кръг някакво заклинание.


Vivamus moonlit nocte. Noctis, et filii tui simul inclinent capita sua coram te Anahaya sacerdos. Sanguis sanguine tuo anima animae. Caput inclina te et tua virtute. Adiuva nos et ostende nobis viam.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Творчество на Мерилин Left_bar_bleue0/0Творчество на Мерилин Empty_bar_bleue  (0/0)

Творчество на Мерилин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчество на Мерилин   Творчество на Мерилин Icon_minitimeСря Окт 19, 2011 12:06 am

Глава втора

Какво ли е да се събудиш и да осъзнаеш, че животът ти се е променил за винаги. Да потърсиш и да видиш, че най-скъпото за теб нещо вече го няма. Останала ти е само огромна яма на мястото на някогашното ти сърце.
Вероника се надигна от леглото и се огледа в сумрака. В стаята беше тихо, хладно и тъмно. Чуваше се как вали навън и гръмотевици раздираха небето. Сякаш природата отликваше на нейните чувства. Каквото чувстваше Вероника това чувстваше и природата.
Сега Били го нямаше и Рони беше сама. Погледна часовникът и той показваше 10:30. Беше спала приблизително 9 часа. Това за нея беше много време и се очуди как така не е се събудила нито за миг. Стана от леглото и се отправи към трапезарията и веднага взе телефона от масата за кафе. Набра някакъв номер и след две набирания се чу познат глас.
-Мамо аз съм Вероника.-Отвърна тя с пресипнал глас.
-Миличка ка си? Що за въпрос, със сигурно си ужасно. Искаш ли да дойда при теб?
Когато Вероника напусна къщата на семейството си беше на 17 години. Тя по-точно избяга от вкъщи, за да живее с приятелят си, който в последствие и стана съпруг и след две години им се роди прекрасен син. Майка й тъкмо беше овдовяла когато Рони и се обади и й съобщи добрата вест. старата жена на мига грейна. Грижите за детето заличиха болката на старата жена, а след дълго и тези на Рони, която също загуби мъжа си малко след като Били навърши пет.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Мерилин Сантяго
Архиканцлер
Архиканцлер
Мерилин Сантяго


Брой мнения : 199
Points : 5016
Reputation : 0
Join date : 06.09.2011
Age : 29
Местожителство : Ravenwood

Наказание
Предупреждение за наказание:
Творчество на Мерилин Left_bar_bleue0/0Творчество на Мерилин Empty_bar_bleue  (0/0)

Творчество на Мерилин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчество на Мерилин   Творчество на Мерилин Icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 7:27 pm

Глава трета

Сутринта Рони се събуди в удобното и меко легло от детството си. Майка й почука и влезе вътре като в ръце носеше горещ шоколад и курабийки.
-Добро утро мила! По-добре ли се чувстваш?
-Да! Благодаря ти за всичко мамо. Ако не си просто си нямам никой.
-О, милото ми дете.-Катя остави чашата с шоколада и бисквитките на масата и прегърна дъщеря си.-Липсваше ми много детето ми.
-И ти на мен мамо. Никога вече няма да те оставя, никога.
-Радвам се, защото не бих те и пуснала. Сега повече от всякога имаме нужда една от друга.
Върнете се в началото Go down
https://ravenwood.bulgarianforum.net
Sponsored content





Творчество на Мерилин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Творчество на Мерилин   Творчество на Мерилин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Творчество на Мерилин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Албумът на Мерилин
» Лирика и творчество
» Творчество на Дредмастър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Зона за реалния потребител :: Творчество на потребителя-
Идете на: