Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Академия Рейвънууд приведства новите си ученици. Нека заедно се потопим в света на магията. Нека заедно открием Хармонията и да пазим Баланса на Вселената. Тази крехка сила скрита във Великото дърво. Тази тъй чиста и непокварена сила. Нека заедно вземем по глъдка от нея и не позволим на злото да си отиде.
Това е Академия Рейвънууд.
Ravenwood School of Magical Arts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravenwood School of Magical Arts

Рейвънууд. Мястото където нещата просто се случват.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Едуин Тролстарйдър
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:08 am by Крис Мастър

» Симон Брайтланс
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:07 am by Крис Мастър

» Грета Дарккеттъл
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 11:06 am by Крис Мастър

» Захарният Еднорог!
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeНед Ное 25, 2012 12:49 pm by Алистър Дредмастър

» Преди седмица на път към Рейвънууд
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСря Ное 21, 2012 10:25 pm by Крис Мастър

» Крис Мастър
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeВто Ное 20, 2012 11:21 pm by Мерилин Сантяго

» Кулата на преподавателя
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeВто Ное 13, 2012 8:37 am by Женевиев Кортес

» Adrian Sage
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 10:19 am by Женевиев Кортес

» Morticia
Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 08, 2012 9:14 am by Женевиев Кортес

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:19 am

 

 Атриумът

Go down 
+10
Терънс Уейстлендър
Дъсти Шадоуклауд
Джаки Уйспърфлейм
Сайръс Дрейк
Линда Уу
Лидия Грейроуз
Мерилин Сантяго
Далия Фалмея
Гилбърт Бейтс
Алистър Дредмастър
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
АвторСъобщение
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСря Сеп 07, 2011 9:09 am

First topic message reminder :

Това е вътрешен двор, в които ще прекарвате свободното си време с ученици от други специалности
Атриумът   - Page 9 Atrium-Interior


Последната промяна е направена от Алистър Дредмастър на Чет Окт 25, 2012 8:18 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Далия Фалмея
Майстор
Майстор
Далия Фалмея


Брой мнения : 41
Points : 4741
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСря Окт 12, 2011 6:17 am

- Не можем просто да го зарежем и да го оставим да вилнее, докато някой демон го унищожи. Това е най-малкото против принципите ни. Ал ни е приятел и ако за да го спасим, трябва да го накараме да страда, то това ще е най-голямото страдание, което можем да му причиним. Хайде момичета!
Станах от тревата и се приготвих.
- Вземете си топли дрехи, защото отиваме в Скандинавието!
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:30 pm

След като ме бяха спукали от ритане във Скандинавия, бях трудно подвижен и единственото, което ми оставаше беше да чета. Прекарвах времето си в това да си чета книги от библиотеката и да поправям грешки в издания от други дивайнъри.
Сега се бях заел да се занимавам с една антология на родословните дървета на магьосниците в Рейвънууд. Силно пращене ми оповести идването на още други.
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4762
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:42 pm

Чу се силно пукане и някой се телепортира пред вратите на Атриума. Вдигнах очи от книгата, която четях през рамото на Гил. Щом погледнах с учудване видях не друг а Алистър Дредмастър, под ръка с Архиканцлера. Зад тях се влачеха не други а Далия Лидия и Линда. С вид на сгазени от бързия влак!
- Добър вечер... - поздравих, без да отделям очи от объркания дред
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeЧет Окт 13, 2011 6:46 pm

- Аз... Здравей, Сайръс... - за да отклоня втренчения му поглед от себс и, се престорих че съм замаян и се облегнах на Мери.
*не нзам какво беше направила с този шамар и тази целувка, но това ме искара от завеяното състояние, в което ме държеше Фростморн. Щом се опрях на Мери, малко се поувлякох в гушкането, и Сайръс повдигна вежди озадачено.
*зачудих се къде е меча*
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:01 am

Забутах още по силно. Леденият блок се плъзна леко по тревата и сега трябваше да го задържа за да не се плъзне нататък. Лека пара са вдигаше от него сякаш бях отворила хладилник в горещ ден. Бях го направила толкова дебела ледена кора, че образът на предмета вътре се размазваше пред очите. Бутнах го още метър и помахах на двама-трима, които стояха на няколко метра от мен.
- Ей, приятели, ела те насам!
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:07 am

- Какво има, Лидия? - приближих се с вестник и чаша кафе, които си бях донесла от Алеята на Пламъците.
Зазяпах се в странната ледена скулптора или блок или парче лед или кой знае какво, което беше довлякла.
- Защо влачиш лед със себе си, Лидия? - Малко е безмислено, не мислиш ли? Можеш да си направиш лед когато поискаш.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:14 am

- Това е нещо, което не исках да пипам, преди да донеса тук - обясних на Лин и седнах на блока, - А ти върни чашата на Далия, знаеш че не обича да й пипат нещата. Аз едва не си изпатих, когато веднъж и взех възглавницата за креслото и едва ме ми подпали гащите.
Разсмях се жизнерадостно и едва не се плъзнах от ледената буца на тревата, понеже се топеше под мен.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:18 am

- Тя не се разсърди, защото си я пипала - навъсих се вместо добро утро, - а понеже я беше намокрила с една от онези твоите магии за заледяване, с които си украсяваш къщата на Булеварда на Колосите.
Обърнах се към Линда, леко усмихната:
- И все пак е права, Лин - наистина ли трябваше да питаш Далия преди да и пипаш чашата. знам че вие момичетата много държите на вашите работи. Разни чашки, чинийки и дрънкулки.
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:23 am

Засърбах шумно и предизвикателно от чаата си и им се усмихнах.
- Това не е чашата на Далия - засмях се, - Това си е моя чаша, която ми направи Далия преди седмица, за да държи всичко в нея винаги топло.
Тръснах глава и всички се засмяхме.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:25 am

Не всички им беше смешно. Погледах как тримата си гукат няколко минути, след което попитах:
- Това е много хубаво и така нататък, Лидия, но едва ли си ни повикала да ти засичаме времето, през което ще си студиш дупето на парче лед.
Погледнах многозначително парчето, което вече се топеше осезателно.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:28 am

Щом чук думите на Алистър се сетих, че наистина вече ставаше адски студено под мен. Скочих на крака, но вече се бях измокрила цялата.
- Ама и аз съм една патка - изхилих се аз
После усмивката ми се стопи като видях киселото изражение на Алистър.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:36 am

Коленичих на мократа трева пред топящата се буца.
- Не знам защо си я довлякла, Лидия, но съм сигурен, че вътре има нещо - вдигнах очи към Ледената вълшебница, - Да си намерила някое праисторическо животно? Ако е така не го показвай на новия ученик - Оливър Стормгейт. Той умира за такива неща и ще ни надува главите с дълги обяснения какво е това същество, къде е живяло и как е стигнал до изводите си.
Поклатих глава:
- А Сайръс ще е във възторг от тази нескончаема научна тирада. Нали му е първия ученик... единствения за сега...
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:39 am

- Не злорадствай, Гил - скастрих го аз, - Не се мисли за голяма работа, само защото имаш за ученик онзи красавец Артър Грифинбейн и сестра му, Сузи.
Въздъхнах отнесено.
- Той прилича на Саске Урамеши, същински разбивач на сърца.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:43 am

*сложих ръка на лицето си и над главата ми се пови ядосано знакче, като в аниме;*
- Ще съм благодарен на присъстващите, ако се заемем с нещо по съществено от красотата на учениците. Все пак не забравяй че си по-голяма от него и това може да повлияе много на образованието му. Не искаш Мерилин да те гледа на криво, за това че се заглеждаш в учиници, нали?
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:46 am

- Да, наистина е красив, някак тъжен и мрачен и толкова.... - погледнах Дред и се изчервих, когато едва не му излезе пара от яд, - Извинявай, Ал, просто се отнесох. той не е по-хубав от теб.
Прехапах език, когато той ме изгледа като че го бях шамаросала здраво. 'Ооо, пак се изложих, за втори път след случилото се в Прохода'.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:48 am

- Я не се стягай, Ал - станах и попипах ледения куб, - Ти не се интересуваш от момичета толкова много като другите и се държиш едва ли не, като че ли е нещо отвратително.
Погледнах го лукаво.
- А и не можеш да отречеш, че сестра му е сладка. Направо ми се ще да не ми беше ученичка...
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 8:50 am

*примогнах не сигурно; изглежда всички все още не знаеха че аз и Мери...; прогоних мисълта от главата си и потръх длани; дамгит все още бяха на ръцете ми, и макар да ги криех под ръкавците, болката не отслабваше; до няколко дни щеше да отшуми, но за сега бях зает с други мисли*
- Моето лично мнение е, че целуването и тези интимните неща са удоволствие само за тези, които го правят, не за гледащите отстрани.
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:01 am

- Всъщност това не е живо същество, поне не в смисъла които би вложила Лин. - поставих ръце на леда, - Като го разтопя искам никой да не го пипа. Опасно е сосбено за Алистър.
Ледът се разтопи и разля по тревата и черно-металически предмет се изтъркаля в краката ни -Фростморн
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:03 am

*изхълцах силно и се отдръпнах от оръжието сякаш беше някакво отровно астралийско животно*
- Мечът... защо си го донесла в Рейвънууд. Мислех че ще го оставим в Залата на Доблестта и ще остане там на веки...
* понечих да го взема по навик, но се отдръпнах като разбрах какво исках да направя*
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:06 am

- Не се притеснявай, Алистър - ухилих се аз - Мечът действа само ако го докоснеш с плътта си. И аз си помислих, че няма да ми навреди ако го обвия в лед и донеса тук за по-нататъшни изследвания. Не зависимо дали това нещо е било прокълнато или не то все пак може да убие демон. а ако намерим начин да премахнем проклятието от дръжката поне, ще можем да го използваме срещу врага си.
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:09 am

- Това не променя факта че това е опасно оръжие, което няма нужда да ни излага на повече опсаност заради него. Няма ли някой по-безопасен начин да се изправим пред Аркемонд и хората му.
Надявах се да има - би било добре да има. Дано да имаше, иначе рано или късно някой не волно щеше да пипне някоя част от Фростморн и всички да изпатим накрая
Върнете се в началото Go down
Лидия Грейроуз
Майстор
Майстор
Лидия Грейроуз


Брой мнения : 38
Points : 4742
Reputation : 0
Join date : 21.09.2011
Age : 35
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:12 am

- Докато не го изследваме, няма начин да разберем дали може или не може да се вдигне проклятието от него. Прояви малко кураж, Лин. Вземи пример от Алистър - той знаеше че ще си изпати, но дори ти не го спря да вземе меча още от самото начало. Това ни доказа че е възможно да се убие и отнеме силата на демон с него, както стана с Белфегор.
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:13 am

- Но дори аз знам, че не бива повече да се докосвам до оръжието. Ако не беше Мери... архиканцлер Сантяго, сега щях да съм ви нарязал на парчета и да гоня Амон.
*замислих се*
- Трябва ни някое решение, което ще ни даде съвършен отговор - нещо едновременно просто и вярно. Каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
Гилбърт Бейтс
Майстор
Майстор
Гилбърт Бейтс


Брой мнения : 103
Points : 4805
Reputation : 1
Join date : 21.09.2011
Age : 32
Местожителство : Равенууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue2/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (2/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:17 am

Мислих известно време и внимателно взех две клечки. Поставих ги между пръстите си като че са за китайска храна и внимателно повдигнах дръжката на Фростморн. Оръжието не реагира, аз не почувствах нищо.
- А защо не го облечем?
Всички ме зяпнаха озадачено.
- Какво? Предлагам да излеем калъф от друг метал върху Фростморн. Лидия доказа, че мечът може да се транспортира ако не го пипаш пряко. Ако е затворен в калъф или черупка от друг метал, дали може да се ползва по същия начин?
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeСъб Окт 15, 2011 9:19 am

*зяпнах Гил сякаш ме беше поразил с гръмотевица;*
- Невероятно! Гил - ти си Гений! Трябва ни просто добър майстор на оръжие и свястна технология. Мисля че знам къде да намеря добър ковач на мечове, Но ще ми трябва вашата помощ.
*четиримата излязохме бързо, като Лидия побърза да замрази меча отново и го заблъска пред себе си като количка*
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4762
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 3:31 pm

Седнах на импровизираната пейка. Всъщност представляваше съборен ствол на дърво. Линда беше позволила на остарялото дървво да умре и сега беше обрасъл в мъх пън.
Зачаках самата Линда да се върне от лазаретното отделение на Цитаделата за да говорим. в това време си чоплех една клечка.
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 3:34 pm

Влезнах през портата в Атриума и за търсих Сайръс с очи. Що го видях, забързах нататък, стараейки се да запазя обикновеното си държание.
- Здрасти, Сайръс!
Поздравих го вяло и не сигурно
Върнете се в началото Go down
Алистър Дредмастър
Грандмастър
Грандмастър
Алистър Дредмастър


Брой мнения : 604
Points : 5687
Reputation : 1
Join date : 06.09.2011
Age : 34
Местожителство : Ravenhood; Nightside

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/10Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/10)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 3:39 pm

*тримата влезнахме в Атрума; надявах се че всичко е поне добре, ако не отлично, не бях чул и дума за Гилбърт Бейтс, от както се бяхме върнали от Япония*
- Здравейте, Сайръс, Линда! - поздравих сдържано, - Това е професор Мърл Амброуз, преподава астрология.
Мърл ги поздрави със топла бащинска усмивка.
- Лин - попитах сериозно, - как е Гил?
Върнете се в началото Go down
Линда Уу
Майстор
Майстор
Линда Уу


Брой мнения : 129
Points : 4825
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011
Age : 33
Местожителство : Рейвънууд

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 3:41 pm

- Тъкмо се върнах от неговото легло - казах сериозно, - Възстановява се добре, но още един такъв импулсивен жест и ще загази сериозно.
Поклатих глава и поздравих Амброуз.
- Добър вечер, Мърл Амброуз, аз съм Линда Уу, Преподавателят по Жизнена магия
Върнете се в началото Go down
Сайръс Дрейк
Майстор
Майстор
Сайръс Дрейк


Брой мнения : 66
Points : 4762
Reputation : 0
Join date : 24.09.2011

Наказание
Предупреждение за наказание:
Атриумът   - Page 9 Left_bar_bleue0/0Атриумът   - Page 9 Empty_bar_bleue  (0/0)

Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitimeНед Окт 23, 2011 3:48 pm

- Той ни спаси задниците в Япония, Лин - поклатих поучително клечката си. - Трябва да сме му вечно благодарни че е такъв импулсивен и безразсъден. Макар че аз съм последния, който иска да има безразсъдство и импулсивност.
Станах и протегнах дебелата си мускулеста ръка на Амборуз.
- Добре дошъл в колектива, Мърл! аз съм Сайръс Дрейк. Преподава призовителство и Митология.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Атриумът   - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Атриумът    Атриумът   - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Атриумът
Върнете се в началото 
Страница 9 от 13Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ravenwood School of Magical Arts :: Цитаделата :: Дворът на Седемте Луни-
Идете на: